MMA PLFerrariFerrari z ostrym przesłaniem do Łaszczyka: Idę po Ciebie mała s**o, słyszysz?! [WIDEO]

Ferrari z ostrym przesłaniem do Łaszczyka: Idę po Ciebie mała s**o, słyszysz?! [WIDEO]

Amadeusz Roślik podczas dzisiejszego programu ”rundki” miał mocne przesłanie do Kamila Łaszczyka. ”Ferrari” ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia w MMA z doświadczonym pięściarzem. Padły mocne słowa!

Ferrari

Ostatnio udało nam się porozmawiać z Kamilem, który wypowiedział się o ostatniej sytuacji z ”Ferrarim”.

Byłem zaskoczony, bo ogólnie nie wchodzę w rozmowy z zawodnikami. Szanuje każdego prawdziwego sportowca, a uważam, że on nim nie jest, ponieważ nie może on równać się z kimś kto poświęca życie dla sportu. Nie podoba mi się przykład jaki daje młodym ludziom i sposób promocji czy jest to ironia czy nie, bo uważam że żeby osiągnąć sukces trzeba ciężko na niego pracować. Mogę tylko zrozumieć, że nastały dziwne czasy, ale uważam że prawdziwy sport prędzej czy później i tak się obroni (…)Tak. Amadeusz napisał do mnie na instagramie, ale nie widziałem tej wiadomości, dlatego napisał na twitterze, dlatego mi się to od razu pokazało. Amadeusz rzucił mi rękawice, wyzwanie przyjąłem ale mimo wszystko skupiam się na boksie, a poza tym mam obowiązujące kontrakty.

Cały wywiad możecie zobaczyć [TUTAJ]

Jest przesłanie!

Podczas dzisiejszych ”rundek” doszło do przesłania. Amadeusz Roślik postanowił ponownie wypowiedzieć się o uznany pięściarzu.

Kamil Łaszczyk idę po Ciebie mała s**o, słyszysz?! Podpisuj się na następnej gali nie mówię, nie promuje innych federacji. Podpisuj się Kamil, skopie Ci dupsko. Sam mnie zaczepiłeś i dostaniesz za to wpi**dol w MMA. Zobaczysz czym się różni boks od MMA k**rwa.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis