MMA PLFAME MMAFerrari vs Polak III w 2021 roku? Polański: Była już nawet z nim rozmowa!

Ferrari vs Polak III w 2021 roku? Polański: Była już nawet z nim rozmowa!

Niewykluczone, że w 2021 dojdzie do trylogii w FAME MMA. Chodzi o starcie Amadeusza Ferrari z Adrianem Polańskim, który zgłasza gotowość.

Polak

Pojedynek ten odbył się na gali Fame MMA 7. Starcie miało być zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu, który narastał między oboma zawodnikami. Był to także rewanż za walkę na Fame MMA 4, którą przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał Polański.

Od samego początku można było wyczuć duże napięcie między oboma zawodnikami. W pierwszej rundzie byliśmy świadkami kilku mocnych stójkowych wymian, oraz próby obalenia ze strony Polaka, którą dobrze wybronił Ferrari.

Druga runda zaczęła się spokojne. “Ferrari” po kilkudziesięciu sekundach trafił potężnym prawym sierpowym. Rywal był już znokautowany, lecz Roślik mimo wszystko wyprowadził potężne kopnięcie. Nie było ono jednak legalne, gdyż rywal znajdował się już w parterze

Polak: Amadeusz dużo gada, mało robi!

Adrian Polański w rozmowie z portalem fightsport.pl nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do jego rewanżu z “Ferrarim”.

Była już nawet z nim rozmowa. Zadzwonił do mnie niecały miesiąc temu. Wypadł mu przeciwnik na FAME MMA 10, ma kontuzje. Od razu z miejsca powiedziałem, że chce . Ja myślałem, że ten konflikt jest zażegnany, ale on cały czas go podgrzewa/wbija szpileczki. Ja już powiedziałem ten człowiek bardzo męczył mnie, ale nie! Cały czas podjudza na streamach (…) On już kończył karierę kilka razy jak Marcin Najman. On już po pierwszej walce ze mną miał skończył karierę, teraz po walce z Wiewiórem. Amadeusz dużo gada mało robi, wszyscy go z tego znają. On tym faulem zyskał dużo, ale po przegranej z Wiewiórek stracił. Ja osobiście nie szanuje ludzi, którzy wychodzą, a potem mówią, że nie trenowali – to żadne wytłumaczenie

“Polak” podkreśla również żeby pamiętać, że w ich ostatniej walce był faul.

Pamiętajmy o tym, że to był faul. Ja wiele razy sobie analizowałem tą walkę. Wiele głosów było, że ja po tym jego ciosie byłem znokautowany. Nie ma co spekulować. Tą walka już się odbyła, nie ma co żyć przeszłością. Ja dalej jednak żyje w przeświadczeniu, że był nokdaun. Nie raz byłem w takiej sytuacji na sparingach i da się wyjść.

Rozgłos

Kopnięcie Ferrariego szybko obiegło cały świat. Brutalny nokaut jaki zgotował swojemu rywalowi dotarł nawet do zawodników UFC. Wideo z walki udostępnił między innymi ostatni rywal Adersona Silvy, Uriah Hall.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot już w American Top Team. Trenuje z mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot już w American Top Team! Polak rozpoczyna przygotowania do swojej drugiej walki w organizacji UFC, którą chce stoczyć w marcu tego roku.

Juras komentuje miejsce Błachowicza w plebiscycie! Zgadzacie się z tą opinią?

Mocne słowa! Łukasz Jurkowski skomentował siódme miejsce Jana Błachowicza w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis