MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari podkręca temat walki z Adamkiem! Zdradza na jakich zasadach: Żeby mi nie uciekał…

Ferrari podkręca temat walki z Adamkiem! Zdradza na jakich zasadach: Żeby mi nie uciekał…

To jest już całkowite szaleństwo… Wygląda na to, że Amadeusz Roślik mówi na poważnie. Popularny ”Ferrari” wyjawił, że chętnie zmierzy się z legendarnym pięściarzem – Tomaszem Adamkiem. Tym razem freak fighter proponuje, aby walka odbyła się na szalonych zasadach.

Ferrari

Roślik już trzeciego lutego stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. ”Ferrari” wystąpi w main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. Będzie to starcie w MMA z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest pewny siebie i zapewnia, że wygra najbliższy pojedynek, a następnie będzie stawał przed kolejnymi dużymi wyzwaniami.

Ferrari: Rzymska klatka, soccer kicki…

Amadeusz Roślik podczas ”Aferek” zdradził na jakich zasadach chciałby się zmierzyć z Tomaszem Adamkiem.

Mogę oficjalnie powiedzieć, że jak spotkam Adamka, to ma liścia od ”Władcy Piekieł” za te słowa, bo przesadził. A tak na poważnie no to ja od dziecka oglądałem Adamka. Nie mogę powiedzieć, że byłem wielkim fanem, ale był to Polak, którego bardzo, bardzo szanuję jako sportowca i nie wyobrażam sobie, żebym mu ubliżał. Mogę powiedzieć tak. Jak wygram z Łaszczykiem, a na pewno z nim wygram, to po Łaszczyku chciałbym, żeby następny był Tomasz Adamek. Jeżeli chodzi o zasady, to oglądałem wiele jego walk, praktycznie wszystkie odkąd mam 13-14 lat. Tomek słynie z tego, że szybko bił i uciekał. Żeby mi nie uciekał fajnie, żeby to były gołe pięści, klatka rzymska, soccer kicki, stompy. No i możemy się napi***lać. Ja oczywiście z wagą bym poszedł w górę i tyle. I teraz już nie żartuję, mówię oficjalnie. To byłby dla mnie wielki zaszczyt i wyszedłbym wyłącznie po zwycięstwo. Jak tylko Adamek coś do mnie powiedział, to mi się od razu oczka otworzyły i mówię ”W oktagonie oficjalnie rzucę mu wyzwanie”. Chciałbym po prostu, skoro mam taką możliwość. Tomek też już nie jest pierwszej świeżości. Były mistrz świata, walczył z najlepszymi, z Gołotą, no po prostu legenda. Zawalczyłbym z legendą. Nie mówię, że na 100 procent wygrałbym jak z Łaszczykiem, ale zrobiłbym wszystko, co w mojej mocy.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=-Db6z8dWglM

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis