MMA PLFerrariFerrari po znokautowaniu Bomby: Nie zdążyłem się nawet minimalnie zmęczyć! [WIDEO]

Ferrari po znokautowaniu Bomby: Nie zdążyłem się nawet minimalnie zmęczyć! [WIDEO]

Amadeusz Roślik zrobił, to w kapitalnym stylu! Popularny ”Ferrari” stoczył swój pierwszy pojedynek poza FAME MMA. Roślik już w pierwszej rundzie znokautował Pawła Bombę.

Ferrari

Początek był mocno zaskakujący. Obaj nie zamierzali na siebie ruszać tylko czekali. Sędzia interweniował i zachęcał freak fighterów do walki. Na hali pojawiło się buczenie. W pewnym momencie ”Ferrari” złapał rywala przy siatce. Jeden z ciosów doszedł idealnie do celu i mieliśmy nokaut. Dobijanie w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

”Scarface” stoczył dwie walki w High League i obie zakończyły się przegraną przed czasem w pierwszej rundzie.

Ferrari po zwycięstwie: Mówię co on k**wa robi!

Amadeusz Roślik ma za sobą bardzo efektowne zwycięstwo. ”Ferrari” ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia z Kamilem Łaszczykiem.

Nie zdążyłem się nawet minimalnie zmęczyć. Tak jak mówiłem, że nie chcę obiecywać, że go na pewno znokautuje w pierwszej rundzie – że zrobię, to do drugiej i tak też tych słów dotrzymałem (…) Ja jestem od niego niższy, ja nie musiałem go ganiać – mu pokazałem, raz nawet się wypiąłem tyłkiem, bo mówię co on k**wa robi! Przecież ja go nie będę ganiał.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski zapytany o walkę z Denisem Załęckim! Popularny ”Juras” zabiera głos! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski (17-12) na twitterze został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Popularny ”Juras” postanowił odpowiedzieć.

Vaso Bakocević przed walką z Murańskim: Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski. Ludzie go nienawidzą i chcą, żebym go.. Co wy na to?

Znany z walk w KSW i Bellatorze Vaso Bakocević będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzinie. Przyjmując ofertę od polskiej organizacji, “Psychopata” nie spodziewał się, że będzie faworytem kibiców, którzy tłumnie piszą do niego z życzeniami zwycięstwa nad “Młodym Muranem”. – Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! – zapewnia 33-letni Bakocević.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis