MMA PLFerrariFerrari pewny wygranej z Wiewiórem: To będzie najłatwiejsza walka w życiu

Ferrari pewny wygranej z Wiewiórem: To będzie najłatwiejsza walka w życiu

Foto: Instagram amadeuszferrari

Już 21 listopada odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Na karcie nie brakuje emocjonujących zestawień. W jednej z walk tego wieczoru Amadeusz Roślik skrzyżuje rękawice z Maksymilianem Wiewiórką.

Walki Ferrariego to zawsze gwarant ogromnych emocji. Roślik znany jest ze swojego nieprzewidywalnego stylu walki, który zaprezentował kibicom na ostatniej

Amadeusz jest bardzo pewny swojej formy przed walką z Wiewiórem. Mimo, że przeciwnik Ferrariego jest uważany za jednego z najlepszych zawodników federacji, to Roślik nie ma wątpliwości, że da radę pokonać swojego przeciwnika.

Nie mogę się doczekać waszych reakcji po walce bo to będzie najłatwiejsza walka w życiu i nie dlatego ze przeciwnik jest słaby. Od dawna zwisa mi co pomyślą parapety ale kursy są tak dobre ze sam bym postawił …gdybym tylko mógł ale za to wy możecie to stawiajcie na pewniaczka 😉

Ferrari vs Polak

Walka Amadeusza z Adrianem Polakiem była rewanżem za starcie na Fame MMA 4. Skonfliktowani zawodnicy chcieli ostatecznie udowodnić sobie w klatce, który z nich jest lepszy. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie. Roślik trafił swojego przeciwnika bardzo mocnym prawym sierpowym, po czym dobił upadającego rywala soccerkickiem. Kopnięcie to było jednak niezgodne z przepisami, przez co zwycięstwo przyznano Polakowi. Ferrari został ostatecznie zdyskwalifikowany, jednak nieprawdopodobny nokaut rozszedł się szerokim echem na całym świecie.

Długo nie było wiadomo, czy Amadeusz Roślik będzie mógł zawalczyć na gali Fame MMA 8. Chodziło o wyniki badań związanych z kontuzją czaszki Ferrariego. Ostatecznie okazało się, że po urazie nie ma już śladu , więc Amadeusz mógł bez obaw przygotowywać się do walki z Wiewiórem.

Kariera Wiewióra w Fame MMA

Maksymilian Wiewiórka jest przez wielu uznawany za jednego z najlepszych zawodników federacji. Główną bronią Wiewióra są bardzo dobre umięjętności parterowe.

W karierze amatorskiej Wiewiór stoczył siedem walk, z czego pięć starć zakończyło się jego zwycięstwem. Na zawodowych ringach stoczył trzy pojedynki – wszystkie w Fame MMA.

W pierwszej walce na Fame MMA 1 Wiewiór przegrał przez techniczny nokaut z cięższym o ponad 40 kilogramów Michałem Handkę. Mimo porażki Wiewiórka był bardzo chwalony za ten pojedynek, ponieważ pokazał serce wojownika w starciu ze zdecydowanie większym rywalem.

Później nadszedł czas na dwie walki z Kamilem Hassanem. W obu przypadkach zwyciężał Wiewiór, mimo że w drugim starciu był uważany za underdoga.

Kogo zobaczymy w pozostałych walkach?

W pozostałych pojedynkach gali Fame MMA 7 zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i weteranów federacji. W walce wieczoru zmierzą się debiutanci – Kacper Blonsky z Marcinem Dubielem. W innym starciu, pogromca Marcina Najmana – Piotr Piechowiak wejdzie do klatki z Piotrem Szeligą. Na wydarzeniu zobaczymy też walki Pawła Tyburskiego z Gabrielem ‘Arabem’ Al-Sulwim, Maksymiliana Wiewiorki z Amadeuszem ‘Ferrari’ Roślikiem oraz starcie dwóch przedstawicieli sceny muzycznej – Filipa ‘Filipka’ Marcinka z Michałem ‘Sobotą’ Sobolewskim.

Na który pojedynek czekacie najbardziej?

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.

Khalidov otwarty na starcie mistrz vs mistrz! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby świetne zestawienie. Mamed Khalidov nie ma nic przeciwko.