MMA PLFAME MMAFerrari ostro o walce z Polakiem na FAME MMA 13: Jak będę miał okazję to wydłubię mu oczy!

Ferrari ostro o walce z Polakiem na FAME MMA 13: Jak będę miał okazję to wydłubię mu oczy!

To są naprawdę mocne słowa… Czy nie za mocno? Amadeusz Roślik jest wściekły na Adriana Polańskiego. Do mocnego wznowienia ich konfliktu doszło na wczorajszej konferencji promującą FAME MMA 13. Nie brakowało mocnych słów.

Ferrari

W pewnym momencie w stronę ”Polaka” ruszył tata – Amadeusza. Michał Baron i Wojciech Gola nie byli przekonani czy jest sens kontynuować konferencję. Ostatecznie najpierw Polański, a następnie Roślik opuścili ostatni panel konferencji.

Roślik zapewnia: Jeśli będę na nim leżał to wydłubię mu oczy!

Amadeusz Roślik jest wściekły! ”Ferrari” w rozmowie z Mateuszem Kaniowski zapewniał, że jeżeli będzie miał okazję to… wydłubie oczy Adrianowi Polańskiemu.

Nie mam kontuzji, jest zaj*iście. Zaje*ie go. Jakbym się z nim bił to bym go zaj*bał (…) Wydłubie mu oczy naprawdę, jak będę miał okazję to wydłubię mu oczy (…) Jeśli będę na nim leżał to wydłubię mu oczy, a jeśli mi zjedzie to będę kopał po mordzie.

Amadeusz „Ferrari” Roślik posiada już bogatą historię w klatce FAME. Zawodnik przygotowujący się do swoich walk pod okiem Mirosława Oknińskiego, stoczył siedem walk w największej freakowej organizacji w Europie.

Zobacz także:

Popek ostro o Murańskim: Walka z nim? Pie*dolnąłbym brechtem i poprosił o kogoś innego! [WIDEO]

Co dalej z Jackiem Murańskim? Po nieudanym debiucie na gali FAME MMA 12 wiele osób czeka na drugi pojedynek 52-latka. Czy starcie z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem jest możliwe?

PRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis! Widzieliście?

Za nami premierowa gala Prime Show MMA. Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie nie powinni być zawiedzeni, gdyż wydarzenie przyniosło sporo emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis