MMA PLFerrariFerrari ogląda swój nokaut na Bombie na High League 4: Chyba mocno mu wyj**bałem [WIDEO]

Ferrari ogląda swój nokaut na Bombie na High League 4: Chyba mocno mu wyj**bałem [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik ogląda swój nokaut na Pawle Bombie, który miał miejsce na minionej gali High League 4 w Arenie Gliwice i który zakończył konflikt obu panów na korzyść tego pierwszego.

Ferrari ogląda swój nokaut na Bombie

Starcie Ferrari vs Bomba było pojedynkiem, na który wielu kibiców zgromadzonych przed ekranami i na hali w Gliwicach w minioną sobotę czekało najbardziej.

Dwóch nienawidzących się influenserów, zasady PRIDE, wszystkie chwyty dozwolone, kontuzja Ferrariego i nokaut, który zrobił wrażenie na wszystkich.

Teraz możemy natomiast obejrzeć relację Ferrariego na to, czego dokonał w sobotni wieczór.

Ferrari ogląda swój nokaut na Bombie na High League 4

Nokaut, o którym wspominamy wyglądał następująco:

Teraz natomiast, dzięki vlogowi, który w sieci udostępniła organizacja High League możemy zobaczyć pierwsze chwile Ferrariego i Bomby po rozwiązaniu w klatce ich konfliktu. W szatni, gdzie Amadeusz Roślik był kontrolowany przed medyków obejrzał swój nokaut na Bombie.

Ferrari skwitował to krótkim:

“Chyba mocno mu wyje**łem.”

Całość możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis