MMA PLFAME MMAFerrari o swojej walce z Wiewiórem: Jestem typem, który chętnie umrze albo go zabije! [WIDEO]

Ferrari o swojej walce z Wiewiórem: Jestem typem, który chętnie umrze albo go zabije! [WIDEO]

Amadeusz Roślik już w najbliższą sobotę wraca do klatki. Popularny ”Ferrari” podczas FAME MMA 8 zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Ich starcie odbędzie się w formule K-1.

Amadeusz Roślik to znana postać w mediach społecznościowych. ”Ferrari” choćby na instagramie ma 263 tys obserwujących. Amadeusz stoczył już cztery pojedynki, w tym jeden wygrał. Szalony Roślik swój debiut odnotował na FAME MMA 2, gdzie miał do wyjaśnienia ”spinę” z Sylwestrem ”Bystrzakiem” Tkoczem.

Do walki doszło trzynastego października 2018 roku w Poznaniu. ”Ferrari” po dwóch minutach i 31 sekundach zastopował rywala. Choć czasem wyglądało to jak cepeliada – to trzeba przyznać, że na walkach Amadeusza nikt się nie nudził. To samo było w przypadku jego wypowiedzi na konferencjach prasowych czy wywiadach przed zbliżającymi się walkami.

”Ferrari”: Lubię się bawić! 

Amadeusz Roślik zapewnia, że podchodzi poważnie do swoich przygotowaniach jak i całej przygody w FAME MMA. ”Ferrari” do najbliższej walki trenuje w Aligatores Fight Club. Amadeusz powiedział, że lubi się pobawić, dlatego imprezy w jego przypadku są tylko w weekend.

Na ile jestem bad boyem? Zależy co to znaczyć być bad boyem. Zamiast się skupić na ważnych sprawach – pójść na trening to idę na imprezę. Jakby ja aktualnie w tygodniu nie imprezuje tylko w weekend. To jest taki element mojego życia, którego nie mogę wyplenić, bo lubię się bawić. Może jestem trochę niedojrzały (..) Jakby zobaczyli moje życie to by powiedzieli diabeł wcielony.

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Don Kasjo chce Khabiba! Zaskoczeni słowami Kasjusza na konferencji?

”Don Kasjo” potrafi zaskoczyć. Kasjusz przyznał, że będzie toczył tylko walki w boksie, a w nim może zmierzyć się nawet z legendarnym Khabibem Nurmagomedovem

Kita ponownie mocno o Bedorfie i Grabowskim! Dojdzie, do któregoś zestawienia?

Michał Kita już w grudniu stanie przed mistrzowską szansą w organizacji KSW. ”Masakra” ponownie z mocnych słowach wypowiedział się o Bedorfie i Grabowskim