MMA PLFerrariFerrari o sporze z Bombą: On przyszedł z kolegami, ja przyszedłem z kolegami, doszedł jeszcze konflikt o kobietę

Ferrari o sporze z Bombą: On przyszedł z kolegami, ja przyszedłem z kolegami, doszedł jeszcze konflikt o kobietę

Amadeusz Ferrari szerzej wypowiedział się o sporze jaki łączy go z Bombą. Pojedynek Ferrari vs Bomba będzie jedną z najgłośniejszych walk gali High League 4, która już 17 września odbędzie się w Gliwicach.

Ferrari o sporze z Bombą

Ferrari w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco opowiedział o konflikcie, jaki łączy go z Pawłem Bombą. A jest to konflikt realny, w którym pojawia się kobieta (Zusje), bójki i wyzwiska.

Ferrari o sporze z Bombą: On przyszedł z kolegami, ja przyszedłem z kolegami, doszedł jeszcze konflikt o kobietę

“Żywimy się z Bombą taką realną nienawiścią. On po mnie przyszedł z kolegami, ja po niego przyszedłem z kolegami i jeszcze tutaj doszedł spór o kobietę, czyli jakby jeden z najstarszych sporów jakie są na świecie. Wszystko się zgrywa.”

Jednocześnie Ferrari zdradził, że nie wie czy Zusje będzie dopingowała go na żywo podczas gali High League 4, bo… jak to sam zaznaczył ” nie wie co ona ma w głowie”:

“Ona aktualnie przebywa w Trójmieście, więc mniej się z nią widuję na żywo. Nie wiem do końca co ona ma w głowie, ale za czasów jak się z nią spotykałem, to nie żywiła do niego żadnymi emocjami, więc wydaje mi się, że będzie ona po mojej stronie.”

Cały wywiad MMA Bądź Na Bieżąco z Amadeuszem Ferrarim do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Pierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO] Widzieliście?

Tak! Doprowadziliśmy do konfrontacji słownej pomiędzy Filipkiem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do ich starcia w formule K-1. Dymy pojawiły się na twitterze, a na konfrontacji było równie ostro.

Utytułowany uderzacz trafi do KSW? Chce wejść przez KSW do UFC!

To byłoby naprawdę świetne wzmocnienie! Utytułowany Sergej Maslobojev w rozmowie z portalem fightsport.pl przyznał, że poprzez KSW chciałby trafić do największej organizacji na świecie. 35-latek póki co skupia się na bardzo ważnym pojedynku w Glory.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis