MMA PLFAME MMAFerrari o rewanżu z Polakiem: Mogę mu podać rękę, ale zobaczył Gamrota z Parke i sobie coś ubzdurał! [WIDEO]

Ferrari o rewanżu z Polakiem: Mogę mu podać rękę, ale zobaczył Gamrota z Parke i sobie coś ubzdurał! [WIDEO]

Amadeusz Roślik już w sobotę stanie przed szansą upragnionego rewanżu. Na FAME MMA 7 w Łodzi dojdzie do jego drugiego starcia z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. Na ważeniu było gorąco!

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Ferrari o Polaku: Obejrzał Gamrota z Parke i ubzdurał sobie, że mnie też będzie uczył pokory!

Amadeusz Roślik i Adrian Polański są nakręceni przed sobotnim pojedynkiem. Co ważne obaj do przygotowania spędzili rzetelnie, a efekty tego już na FAME MMA 7.

Powiem ci stary, że wbrew opinii publicznej jestem w porządku kolesiem i umiem wybaczać. Tak jak pogodziłem się dziś z tym chłopem. Pomimo, że najpierw chcieliśmy się bić. Powiedział sorry, jeśli tak zrobiłem nie ma sprawy powiedziałem i umówiliśmy się oficjalnie na sparing, ale wiesz jakby to było jakbym ja przegrał? On by mi nie okazał respektu, on by nie poszedł ze mną na piwo. On by powiedział, a teraz proszę przeprosić publicznie tego, tamtego. Wiesz mi się wydaje, że jest to niemożliwe, bo nie jest fair człowiekiem. Ja wspominałem wcześniej, że mogę mu podać rękę, ale on obejrzał Gamrota z Parke i ubzdurał sobie, że mnie też będzie uczył pokory. Kolejny nauczyciel.

Cała rozmowa poniżej:

Rozpiska gali FAME MMA 7:

Początek – sobota, 5 września godz. 20:00

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa – walka w formule K-1
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Zobacz także:

FAME MMA 7 – jak wykupić PPV?

W sobotę 5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Organizacja przygotowała bardzo interesującą rozpiskę.

Popek zaprezentował sylwetkę przed FAME MMA 7! Jest sztos?

Popek Monster zaprezentował swoją sylwetkę, w jakiej pokaże się w klatce podczas gali FAME MMA 7. Tam w walce wieczoru zmierzy się z debiutującym w walce w formule MMA Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem.