MMA PLFAME MMAFerrari nie wyklucza trzeciej walki z Polakiem: Legendarna trylogia!

Ferrari nie wyklucza trzeciej walki z Polakiem: Legendarna trylogia!

O rewanżowym pojedynku Amadeusza Roślika z Adrianem ”Polakiem” Polańskim mówiło się długo/dużo po gali FAME MMA 7. ”Ferrari” nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do ich trzeciego starcia.

Walka miała miejsce na początku września w Łodzi. Roślik w pierwszej odsłonie miał spore problemy, ale w drugiej niespodziewanie odwróciły losy. ”Ferrari” wystrzelił z mocnym ciosem, którym powalił odwiecznego rywala na deski. Wystarczyły jedno/dwa uderzenia w parterze i byłoby efektowne skończenie. Amadeusz jednak wystrzelił z kopnięciem, którym ciężko znokautował rywala. Oczywiście ta akcja była nielegalna. Tym samym ”Ferrari” został zdyskwalifikowany.

”Ferrari” o trzeciej walce z ”Polakiem”: Ludzie by chcieli mimo wszystko tej walki!

Amadeusz Roślik nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do jego trzeciego zestawienia z Adrianem ”Polakiem” Polańskim – o czym wspomniał w rozmowie z portalem fightsport.pl. ”Ferrari” zapewnia, że fani chcieliby to zobaczyć.

Ja myślę, że ludzie by chcieli mimo wszystko tej walki. Tylko uważam, że nie teraz. Niech on stoczy kilka walk, ja stoczę kilka walk i legendarna trylogia – pierwsza w FAME MMA. On wygrał pierwszą walkę, a ja drugą! 

Przypomnijmy, że po walce doszło do niespodziewanej zgody. Jak to by wyglądało tym razem? Bez zapowiedzi, mocnych słów, przepychanek, czy to by zainteresowało/elektryzowało publiczność?

Amadeusz Roślik zamierza postawić na zmiany! ”Ferrari” chce przeprowadzić się na stałe do Warszawy, a do swoich pojedynków przygotowywać się pod okiem Mirosława Oknińskiego. Nie wiemy jak to będzie do końca wyglądać. Powód jest prosty – ostatnio gorąco na linii Okniński-FAME MMA.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zaskoczył mówiąc ile dostanie na start! Zaskoczeni?

Mateusz Gamrot o wypłacie jaką dostanie za pierwszą walkę w UFC. Debiut już niebawem w Abu Dhabi

Frank Mir będzie walczył na gołe pięści! Dobra decyzja?

Amerykanin nowym nabytkiem BKFC. Były mistrz UFC już niebawem zadebiutuje i pokaże moc pięści