MMA PLNajnowszeFAME MMAFerrari nie odpuszcza: Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie to ulica!

Ferrari nie odpuszcza: Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie to ulica!

Konflikt na linii Ferrari – Polak się nie kończy. Można mieć wrażenie, że to nigdy się nie skończy. Już raz się pojednali, ale tarcia ciągle wracają i teraz eskalowały jak nigdy wcześniej. Na niedzielnej konferencji poprzedzającej trzynastą edycję FAME, doszło do wymiany uprzejmości, gdzie Panowie nie szczypali się w język.

Ferrari

Polański zasugerował, że Ferrari jest potocznie mówiąc kapusiem, a ten to zdementował i zarzucił, że Polański po alkoholu wykorzystał bliżej nieznane kobiety. Ferrari pod wpływem emocji przysiągł, że do walki nie dojdzie i zrobi z ,,Polaka” kalekę już wcześniej i dziś na chłodno to podtrzymał, gdyż grożono śmiercią jego małemu dziecku.

Jedyne rozwiązanie to ulica!

Ferrari dziś na swoim Instagramie nagrał story, w którym powiedział, że grożono śmiercią jego dziecku i byłej kobiecie. Zaznaczył również na tej relacji, że jak pójdzie siedzieć to trudno, ale rozwiąże sytuacje na dniach. Niestety relacja została usunięta przez platformę i Ferrari napisał to jeszcze raz, ale w formie pisemnej:

Walki nie będzie, jedyne rozwiązanie jakie widzę to ulica i to w trybie ekspresowym. Rozwiązanie poznacie już na dniach.

Więc grożą mojemu dziecku, dlatego nie daruję. Polak to ,,sztywniak”, więc do więzienia nie pójdę. Ten konflikt rozwiążemy już na dniach, raz na zawsze.

Relacje są jeszcze dostępne na profilu Instagram Amadeusza –> Profil Ferrariego. Jak myślicie, jak się rozwiąże całe zajście?

Zobacz także:

Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! Zaskoczeni?

Michał Baron za pomocą twittera poinformował, że przeprowadza się do Warszawy. To nie koniec, bowiem ”Boxdel” zdradził kto będzie przygotowywał go do następnego pojedynku.  FAME MMA: Boxdel zdradził kto będzie jego trenerem! To znana i ceniona postać! – MMA PL

Wiśniewski odrzucił ogromną propozycję! Jesteście zaskoczeni stawką?

Michał Wiśniewski znany i szanowany piosenkarz w Polsce zdradził, że dostał w przeszłości świetną ofertę finansową. Miał to być potencjalny pojedynek w mieszanych sztukach walki. 49-latek odrzucił propozycje i zapewnia, że zdania nie zmieni!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis