MMA PLArchiwumFAME MMAFerrari na konferencji mocno do Łaszczyka: Jestem lepszym pięściarzem! Zgaszę Cię cepem!

Ferrari na konferencji mocno do Łaszczyka: Jestem lepszym pięściarzem! Zgaszę Cię cepem!

Podczas ostatniego panelu doszło do pierwszej wymiany zdań na żywo pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Kamilem Łaszczykiem. Będzie to main event najbliższej gali FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Na konferencji padły mocne słowa.

Roślik w poprzednim roku stoczył trzy pojedynki. Rozpoczęło się od dyskusyjnej przegranej w boksie z Adrianem ”Polakiem” Polańskim. ”Ferrari” podczas High League 4 doszło do efektownego skończenia. Amadeusz po usypiającym początku, ruszył na Pawła Bombę i mieliśmy ciężki nokaut.

Ostatni start podopiecznego Mirosława Oknińskiego miał miejsce na FAME MMA 16. Roślik szybko i łatwo zdemolował Mariusza ”Hejtera” Słońskiego.

Było pierwsze face to face!

Amadeusz Roślik podczas dzisiejszego panelu po raz pierwszy popatrzył głęboko w oczy swojego najbliższego przeciwnika. Nie brakowało mocnych słów. ”Ferrari” zapewniał, że jest lepszym pięściarzem od swojego przeciwnika… Zaznaczył, że chodzi o marketing swojej osoby. Ponadto Roślik parę razy wspominał, że będzie się cieszył i jest możliwość trafienia cepem.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie! Widzieliście?

Amadeusz Ferrari Roślik prowokuje Kamila Łaszczyka, czyli zawodowego i perspektywicznego pięściarza, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali FAME 17, zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Najman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wrzucił nowy materiał. ”El Testosteron” postanowił spotkać się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. Była to naprawdę mocna wypowiedź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis