MMA PLFAME MMAFerrari kontra Urząd Skarbowy! Tańcula nagrał mocny materiał: Typowa pozerka!

Ferrari kontra Urząd Skarbowy! Tańcula nagrał mocny materiał: Typowa pozerka!

Internet rządzi się swoimi prawami. Każdy z nas może wykreować w nim postać, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przykładów takich sztucznych osób mamy na pęczki. Natalia Janoszek – brzmi znajomo?

Ferrari długi
Foto: Instagram amadeusznolove

Z czym kojarzy się wam Amadeusz Ferrari? Pewnie z drogimi ubraniami, ekstrawagancką biżuterią, dymami na konferencjach i przesadnym wręcz lansem. A co jak wam powiem, że pozory mylą? Przynajmniej tak wynika z dokumentu, który opublikował Arkadiusz Tańcula.

Milioner z długami?

Arkadiusz Tańcula na swoim kanale YouTube zamieścił film obnażający osobę Amadeusza. Wątków jest kilka, ale my skupimy się na jednym. Amadeusz Ferrari ma, lub miał zaległości względem Urzędu Skarbowego. W sieci pojawił się jeden dokument, a ma być ich ponoć więcej.

Na zdjęciu widzimy pismo z Urzędu Skarbowego datowane na 25 maja 2023 roku. Warto to zaznaczyć, bo przez ten czas status mógł ulec zmianie. Jednak w tamtym momencie Ferrari miał ponad 127 tysięcy złotych zaległości z tytułu nierozliczenia podatków.

ŹRÓDŁO: Arkadiusz Tańcula – YouTube

Z pisma możemy wyczytać również, iż było skierowane do podmiotu, który miał zapłacił Roślikowi. Urząd domagał się, by należną kwotę przekazać organowi egzekucyjnemu.

Czy to duże pieniądze? Cóż, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wydaje się, że będąc czołowym zawodnikiem największej federacji freak-fightowej w Europie – Amadeusz bezproblemowo powinien spłacić zaległości – być może już to zrobił. Dziwi tylko fakt, że takie problemy w ogóle się pojawiły. Powodów mogło być wiele, ale nie ma co gdybać. Może Amadeusz sam odniesie się do sprawy w niedalekiej przyszłości.

ZOBACZ TAKŻE: Odpalony Natan Marcoń zdradza co zrobi jak spotka Szeligę: Serio mówię…

Tak całą sytuację skomentował Tańcula:

Ja w ogóle nagrywam to wideo, żeby uświadomić was, jak wygląda internet w tych czasach. Większość tych rzeczy jest na pokaz, to typowa pozerka. Na ręce zegarki po kilkaset tysięcy złotych, na szyi diamenty za kilkadziesiąt, może też set tysięcy złotych. A tutaj się okazuje, że w Urzędzie Skarbowym niezapłacone, i to nie tylko w US. Mam też dokumenty, gdzie wisi pewnym firmom po 30 tysięcy złotych.

Walka panów już 2 września na FAME 19. Konflikt na pewno się zaognił.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis