MMA PLFAME MMAFerrari kłamał widzów z historią o maczetach?! Kwieciński: To jest zwykły farmazoniarz!

Ferrari kłamał widzów z historią o maczetach?! Kwieciński: To jest zwykły farmazoniarz!

Podczas dzisiejszego ”face to face” został poruszony temat Amadeusza Roślika. Alan Kwieciński w pewnym momencie zapewniał, że historia z maczetami nie jest prawdziwa. Na linii pojawiła się również dziewczyna, która ma znać całą sytuację.

Kwieciński

W internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej informacji, że Roślik został zaatakowany maczetą. Popularny ”Ferrari” potwierdził na swoim kanale ”Władca Piekieł”, że próbowano go zabić.

Mordeczki nagrywam to na spontanie, bo czeka mnie operacja. Czemu jestem w tej koszulce, żeby po części oddać wam obraz tej sytuacji. To wszystko jest innego koloru, to wszystko to była moja krew. Jestem cały pocięty maczetami, tutaj też. Na szczęście uchyliłem się i obcięli mi kawałek skóry, więc tak do mojego mieszkania weszło dwóch zamaskowanych oprawców i nie czekali nawet sekundy. Zaczęli ciąć maczetą z całej siły, oni weszli tylko w jednym celu. I powtarzam było to moje morderstwo, nie postraszenie, nie pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę co się dzieje i postanowiłem walczyć. Jestem z siebie dumny, uważam że walczyłem jak lew. Cudem uniknąłem tej śmierci, choć był jeden lub dwa momenty gdzie byłem prawie pewny, że to koniec.

Kwieciński twierdzi, że Ferrari kłamie!

Alan Kwieciński podczas ”face to face” postanowił poruszyć temat Amadeusza Roślika. ”Alanik” twierdzi, że historia popularnego ”Ferrariego” jest zmyślona i robi to wyłącznie dla wyświetleń. Co ciekawe Kwieciński stwierdził, że jeden z chłopaków z wspomnianej sytuacji jest pod respiratorem.

Amadeusz Roślik pojawił się na linii i zapewniał, że Kwieciński się upokorzył i kłamie. Następnie był też telefon do dziewczyny, która ma znać całą aferę ”maczetową”. Kobieta stwierdziła, że Amadeusz Roślik okłamuje widzów.

Cała sytuacja poniżej:

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Tańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę 2 vs 2 (Tańcula i Piotr Szeliga vs Mateusz oraz Jacek Murański).  ”Aroy” zapewnia, że sam dałby radę w starciu z dwoma Murańskimi.

Alberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje! Widzieliście?

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3 w Ergo Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Co ciekawe Alberto dalej podtrzymuje, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Denisem Załęckim. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Bad Boya”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis