MMA PLFAME MMAFerrari do Filipka przed FAME MMA 11: Ja nie mam żadnej bariery! Napi**dalam się co weekend!

Ferrari do Filipka przed FAME MMA 11: Ja nie mam żadnej bariery! Napi**dalam się co weekend!

Amadeusz Roślik znów robi dymy! Podczas FAME MMA 11 dojdzie do jego wyczekiwanej walki z ”Filipkiem”.

Roślik swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie znokautował w drugiej rundzie Mateusza Gąsiewskiego. Kibice pamiętają “Ferrrariego” jednak przede wszystkim z dwóch starć z Adrianem Polakiem. Amadeusz przegrał dwukrotnie, ale ładunek emocjonalny tego pojedynku oraz sposób zakończenia drugiej walki pozostaną w głowach kibiców na długo.

Jest następny konflikt!

Tu padają mocne słowa! Amadeusz Roślik jest pewny swego przed nadchodzącą walką z ”Filipkiem”. Popularny ”Ferrari” zapewnia, że nie ma żadnej bariery psychicznej, bo biję się w każdy weekend.

W ostatnim czasie mocno o treningach ”Ferrariego” wypowiedział się Mirosław Okniński. Amadeusz gwarantuje, że jest to spowodowane złamaną ręką, a teraz dopiero zaczyna ciężkie/mocne przygotowania.

Jeżeli chodzi o Amadeusza to jest nygus pierwszej wody i po prostu dla mnie to jest bardzo słabe. W tamtym tygodniu miał być we wtorek na treningu, w czwartek. Był chyba w poniedziałek, a we wtorek i czwartek już nie był. W tym tygodniu był trening wczoraj i przedwczoraj też go nie było. Ja nie uważam, że Amadeusz u mnie trenuje w klubie. On przychodzi od czasu do czasu, robi zapasy z trenerem Roszkiewiczem, ale ja go nie uważam za swojego zawodnika, bo ja zawodnika uważam wtedy jak trenuje u mnie. Do narożnika? Nie wyjdę,  broń Boże! Jeśli chodzi o takie walki freakowe to nie jest na moją psychikę, ja nie jestem w stanie tego unieść. Dlatego, że Ci ludzie gadają – że trenują, ch**a brzydko powiem trenują. Nie powinienem przeklinać, bo młodzież słucha, ale mnie krew zalewa jeżeli ktoś opowiada w internecie, że ciężko trenuje, a ma przyjść na trening. Na jednym go nie ma, na drugim nie ma i mamy środę, a w poniedziałek i wtorek go nie było na treningu… No to ja z takimi ludźmi nie chcę, żeby ktoś potem mówi, że on trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów, bo mi to uwłacza.

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna w treningu! Debiut w MMA coraz bliżej?

O potencjalnej walce Mirosława Dąbrowskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz ”Misiek z Nadarzyna” w mediach społecznościowych poinformował, że rusza z treningami. To zwiastuje konkretną propozycję walki? Tego nie możemy wykluczyć!

Michał Oleksiejczuk o freak fightach: Dla mnie to jest gówno, pójście na łatwiznę! Co wy na to?

Jak widać Michał Oleksiejczuk (15-4) należy do zawodników, którzy nie przepadają za freak fightami. ”Lord” zapewnia, że jest to pójście na łatwiznę. Zawodnik UFC twierdzi, że w obecnych czasach dzieją się złe rzeczy w środowisku MMA.