MMA PLFENFEN szykuje mocny freak fight? Przeciwnikiem Krystiana Pudzianowskiego będzie…

FEN szykuje mocny freak fight? Przeciwnikiem Krystiana Pudzianowskiego będzie…

Dwudziestego siódmego marca odbędzie się gala Fight Exclusive Night 33. Już w tym momencie ogłoszony jest udział dwóch mistrzów organizacji – Jonasa Magarda (11-4) oraz Marcina Wójcika (14-7). Co ciekawe na marcowym evencie ma też dojść do głośnego freak fightu na naszym rynku.

Ponadto kolejnymi bohaterami gali FEN 33 są Kacper Formela (11-4, 4 KO, 3 SUB) oraz Kamil Łebkowski (18-10, 9 KO, 2 SUB). Pojedynek pierwszego zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej, drugiej w lekkiej.

Wójcik w tym pojedynku nie będzie bronił pasa kategorii półciężkiej. Przypomnijmy, że zwycięzcą eliminatora został Marcin Łazarz (13-7), ale nie będzie gotowy na ten termin. W tej sytuacji wojownik z Piły najprawdopodobniej dostanie przeciwnika zagranicy, a jesienią będzie bronił pasa w starciu z ”Bane”.

Krystian Pudzianowski wraca do klatki FEN?

To będzie następny freak fight w wykonaniu Fight Exclusive Night? Krystian Pudzianowski (1-1) już dwudziestego siódmego marca miałby skrzyżować rękawice z… Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

”Taxi Złotówa” tym samym wykorzystałby zainteresowanie, które pojawiło się po walce z Marcinem Najmanem. Szymon najprawdopodobniej dobitnie zakończył karierę ”El Testosterona”, który gwarantował, że to jego ostatni pożegnalny pojedynek. Zrobił to w takim stylu:

Krystian Pudzianowski w FEN zawalczył trzynastego czerwca, gdzie zmierzył się z debiutującym wtedy Piotrem Szeligą.

Już na początku walki Piotrek zaskoczył rywala mocnym ciosem. Brat Pudziana przetrwał ciężkie chwile i sam miał swoją szansę w parterze. W drugiej rundzie u obu brakowało już tlenu. Krystian Pudzianowski nie wyszedł do trzeciej odsłony po konsultacji z narożnikiem. Tym samym Szeliga mógł cieszyć się z ważnego zwycięstwa.

Zobacz także:

Miklasz zabiera głos po turnieju! Będzie rewanż?

Mamy pierwsze słowa Kacpra Miklasza po debiucie w organizacji GROMDA. Starcie ełczanina z Piotrem Półchłopkiem budziło spore zainteresowanie. Zaczęło się od dużego spięcia na ceremonii ważenia. W ringu też było sporo emocji.