MMA PLFENFEN rusza ze Spar Wars. Dla najlepszych kontrakt z organizacją!

FEN rusza ze Spar Wars. Dla najlepszych kontrakt z organizacją!

Foto: facebook.com/FightExclusiveNight
Foto: facebook.com/FightExclusiveNight

W nietypowy sposób zawodnicy są w stanie otrzymać kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night. Federacja zorganizuje sparingi, w których będzie można przekonać potencjalnego pracodawcę do swojej osoby.

FEN to jedna z największych polskich organizacji MMA. Wielu stawia ją na drugim miejscu, tuż za KSW. Projekt prowadzony przez Pawła Jóźwiaka pozwolił rozwinąć talent sporej liczbie zawodników m.in. Romanowi Szymańskiemu (13-5), Andrzejowi Grzebykowi (17-3) czy też Mateuszowi Rębeckiemu (11-1).

Organizacja wciąż jednak liczy na nowe talenty, które zasilą dane kategorie wagowe. Na pewno Jóźwiak wraz ze swoimi pracownikami sondują rynek, by pozyskać ciekawe nazwiska. W poniedziałek szef FEN zaproponował, by z Rębeckim zmierzył się Aslambek Saidov (23-6).

Federacja otwiera się także na nowe nazwiska. W tym celu stworzony został specjalny event, w którym poszczególni zawodnicy otrzymają możliwość zaprezentowania swych umiejętności. Nazwa imprezy to “Spar Wars”, co jest nawiązaniem do legendarnej serii Gwiezdnych Wojen.

Impreza odbędzie się 29 sierpnia w Rabce Zdrój podczas FEN Summer Cup 2. W godzinach 11-13 (pierwsza godzina dla zawodników MMA, druga dla K-1) odbędą się wolne sparingi, gdzie zainteresowani pokażą, co potrafią. Jeśli ktoś faktycznie wpadnie w oko organizacji, może spodziewać się podpisania kontraktu.

FEN poinformował o wydarzeniu za pomocą swojego profilu na Facebooku. Pełną treść posta zobaczycie poniżej.

Przypominamy: 29 sierpnia w ramach FEN Summer Camp 2 | K-1 / MMA odbędą się otwarte sparingi ⚔️ Każdy może przyjść i…

Opublikowany przez FightExclusiveNight Niedziela, 9 sierpnia 2020

Cały camp skupi się przede wszystkim na spotkaniach ze szkoleniowcami i nauką podstawowych aspektów sportów walki. Trenerami podczas wydarzenia są Igor Kołacin, Łukasz Jarosz i Damian Herczyk. Poza treningami odbędą się również warsztaty.

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Będzie kara w FAME MMA! Zaskoczeni?

Krzysztof Rozpara zdradził, że Don Kasjo i Tyburskiego czeka kara! Zobaczcie cały wywiad z szefem FAME MMA.