MMA PLFENFEN: Nie będzie następnych walk mistrza Magarda? Duńczyk odrzucił propozycje, trener proponował rywali!

FEN: Nie będzie następnych walk mistrza Magarda? Duńczyk odrzucił propozycje, trener proponował rywali!

Jest problem z pierwszą obroną pasa w wykonaniu Jonasa Magarda (12-4). Jak się okazuje Duńczyk odrzucił propozycję walki z Taylorem Lapilusem (16-3) na FEN 34, która odbędzie się dwudziestego ósmego maja.

”Shark” pierwszy pojedynek w Polsce odnotował dwudziestego ósmego listopada. Magard na dystansie 5-rund pokonał Sebastiana Romanowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów. Była to pełna dominacja. Magard momentami był bliski, aby zakończyć walkę przed czasem.

Co dalej z mistrzem FEN?

Wydaje się, że będzie problem z następną walką Jonasa Magarda (12-4) w organizacji Fight Exclusive Night. Duńczyk miał odrzucić propozycję walki z Taylorem Lapilusem (16-3).

A zatem potwierdziła się wersja, o której słyszałem za kulisami już parę dni temu. Jonas Magard odmówił walki z Lapilusem i rywalem ze Wschodu przed #FEN33. “Powinienem już teraz odebrać mu pas” – powiedział @JozwiakPawe po sobotniej gali

To nie koniec, bo trener Magarda miał zaproponować innych przeciwników, którzy zdecydowanie odbiegają od poziomu Lapilusa.

@JozwiakPawe ogłosił, że rywalami, których proponował team Jonasa Magarda na obronę pasa byli Sylvain Sommereisen i Fedik Sargsyan. Obaj niewidziani w walce od 2019 roku. Sommereisen ma zaplanowany pojedynek na 23 maja w organizacji NFC, a Sargsyan ostatnią walkę przegrał.

Zobacz także:

Don Kasjo o Normanie Parku na konferencji przed FAME MMA 10: I on reprezentuje sport?

Don Kasjo użył mocnych słów o Normanie Parku na konferencji prasowej przed FAME MMA 10, która miała miejsce dzisiaj. Chodzi o sprzeczkę słowną między innymi na temat wspólnych treningów byłego zawodnika UFC i KSW z innym fighterem FAME MMA – Krychą UFC.

Milanović chce rewanżu z Pudzianem! Co wy na to?

Nikola Milanovic chce rewanżu z Pudzianem za porażkę, którą poniósł na minionej gali KSW 59. Ciekawostką jest to, że Nikola Milanovic jest ochroniarzem podczas FAME MMA!