MMA PLFENFEN kontraktuje dwójkę zawodników! Wyróżniali się na FEN Summer Camp!

FEN kontraktuje dwójkę zawodników! Wyróżniali się na FEN Summer Camp!

Foto: FEN
Foto: FEN

Organizacja FEN kontraktuje dwójkę nowych zawodników! Nowe nabytki Fight Exclusive Night wyróżniały się na minionej edycji obozu treningowego FEN Summer Camp.

Poniżej treść wiadomości, którą udostępniła organizacja FEN w tej sprawie:

FEN kontraktuje dwójkę zawodników! Wyróżniali się na FEN Summer Camp!

FEN Summer Camp dobiegł końca, więc federacja FEN wybrała zawodniczkę i zawodnika, którzy podpiszą kontrakty zawodowe i zadebiutują na jednej z kolejnych gal.

Sprzedaż biletów na galę FEN 30: LOTOS Fight Night odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

Szczęśliwcami są Barbara Nalepka, która będzie rywalizowała w formule K-1 w limicie wagowym do 52 kilogramów oraz Paweł Bielic, który jest wzmocnieniem kategorii lekkiej w formule MMA. Zawodnicy na kontrakty w FEN zapracowali dzięki dobrej postawie podczas obozu.

Na koniec FEN Summer Camp zorganizowano sparingi, na które przyjechali zawodnicy z całej Polski. Podczas nich Paweł Jóźwiak, Prezes FEN, wraz z trenerami wypatrzyli kolejnych trzech zawodników, którzy są pod lupą federacji i być może również otrzymają swoje szanse. O dalszych ich losach i ewentualnych propozycjach kontraktowych federacja będzie informowała w kolejnych komunikatach.

„Zarówno Basia, jak i Paweł, bardzo spodobali mi się podczas FEN Summer Camp, dlatego dostali propozycję podpisania kontraktów z naszą federacją. Obóz stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, więc kolejnych trzech zawodników również jest pod naszą obserwacją i mają szanse na propozycje z naszej strony. Obóz FEN i sesja sparingowa to droga, która zmierza w kierunku naszej federacji” – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Zobacz także:

Gamrot odpowiada prezesowi FEN: “Bez żartów”. Jest też propozycja innej dużej organizacji

Na sobotniej gali KSW 54 Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) stoczył ostatnią walkę w obowiązującym kontrakcie z KSW. Teraz czołowy polski lekki pozostaje wolnym agentem.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.