MMA PLFENFEN będzie walczyć o PPV? W karcie walk kolejna walka debiutantów!

FEN będzie walczyć o PPV? W karcie walk kolejna walka debiutantów!

Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Czy FEN będzie walczyć o dobry wynik sprzedaży PPV? Wrocławska organizacja celuje w tak zwanych “hardkorowych fanów MMA”, bowiem na swoją kolejną galę serwuje kolejną walkę debiutantów.

Jak myślicie – taka karta walk się sprzeda?

FEN będzie walczyć o PPV? W karcie walk kolejna walka debiutantów!

Bartosz Szewczyk (0-0) podejmie Akhmeda Salamova (1-0, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Szewczyk ma 23 lata i pochodzi z Otwocka. Trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Wilanów. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszenniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Salamov ma 27 lat, pochodzi z Rosji i reprezentuje barwy MMA Factory. W zawodowym debiucie zwyciężył przez duszenie trójkątne w 2. rundzie z Georgasem Kosmidisem. Od tamtego czasu Salamov poprawił bazę zapaśniczą i zdecydował, że karierę będzie kontynuował w limicie kategorii półciężkiej. Pojedynek na FEN 32 będzie jego pierwszym występem w Polsce i debiutem pod szyldem federacji.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „LOTOS SPONSOR YTULARNY GALI FER SALAMOV SZEWCZYK VS 20LUTEGO,SOT 20 LUTEGO, SOBOTA KUP DOSTĘP PPV FENMMA.TV NA ŻYWO W PPV”

KARTA WALK FEN 32:
70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios*
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa
93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk vs Akhmed Salamov
TBA vs TBA
*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Pełna karta walk FAME MMA 9 znana! Popek w walce wieczoru, w rozpisce Zusje, Wardęga, Blonsky…

Pełna karta walk gali FAME MMA 9 znana! Poznańska organizacja zaprezentowała właśnie oficjalną zapowiedź swojej najbliższej gali, a my publikujemy pełną rozpiskę tego wydarzenia!

Jest nagranie z zatrzymania ”Tysona”! Widzieliście?

CBŚP opublikowało nagranie z zatrzymania między innymi Krystiana K. ps. “Tyson”, który był finalistą turnieju walk na gołe pięści – GROMDA.

Parnasse ostro do Szymańskiego: Torres miał szczęście, zabije was wszystkich!

Robi się gorąco! Salahdine Parnasse (14-1-1) jest mocno podrażniony pierwszą zawodową przegraną. Francuz tym razem w mocnych słowach skomentował wpis Romana Szymańskiego (13-6).