MMA PLFENFEN: Ada Śledź mimo błyskawicznej przegranej ma już następną rywalę! W klatce było gorąco!

FEN: Ada Śledź mimo błyskawicznej przegranej ma już następną rywalę! W klatce było gorąco!

Nie będzie dobrze wspominała gali FEN 34 Ada Śledź. Zawodniczka błyskawicznie przegrała swój pojedynek z Lil Masti przez duszenie w pierwszej rundzie. Walka trwała 15 sekund, jednak wzbudziła wiele emocji. Śledź mimo szybkiej porażki ma już następną rywalkę, która rzuciła jej w klatce wyzwanie.

Lieber vs. Śledź

Adrianna Śledź to była modelka. 22-latka występowała w Top Model, jednak szybko odpadła na wczesnych etapach programu. Popularność zdobyła dzięki programowi Love Island – Wyspa Miłości. Flychannelle prowadzi również swój profil na Instagramie, który obserwuje około 200tys. ludzi. Śledź zaakceptowała walkę z Lil Masti – mimo to, że była od początku gremialnie skreślana.

Natalia Lieber kolejną przeciwniczką Śledź?

Po walce z Lil Masti, do klatki FEN weszła Natalia Lieber, która rzuciła wyzwanie uczestniczce programu Love Island. Doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy paniami, jednak nie wiadomo czy walka dojdzie do finalizacji.

Natalia Lieber to kolejna uczestniczka Love Island. Natalia w przeszłości studiowała dziennikarstwo, a obecnie znajduje się na studiach magisterskich na kierunku zarządzanie socjologią biznesu i mediów. 23-latka mieszka obecnie w Warszawie, co spowodowało że stała się bardzo medialną postacią. Profil Lieber na Instagramie oberwuje ponad 111 tysięcy ludzi.

Zobacz także:

Adam Okniński o Murańskich: Nie będzie ochrony to w pi**ę dostaną i na tym się skończy [WIDEO]

Adam Okniński (4-2) już niebawem wróci do zawodowych startów. 30-latek ostatni pojedynek stoczył w 2015-roku, gdy niespodziewanie szybko przegrał z Krzysztofem Pietraszkiem.

Jacek Murański po Najmanie chce walki z… Arturem Gwoździem! Doszło do słownego starcia! [WIDEO]

Jacek Murański ewidentnie ma teraz swoje pięć minut. 52-latek po stoczonej walce z Marcinem Najmanem, chce walki z… Arturem Gwoździem. Po gali FEN 34, obaj panowie wymienili się zdaniami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis