MMA PLFENFEN 49: Bartosz Szewczyk posłał Cristiana Macedo na deski już w 1. rundzie [WIDEO]

FEN 49: Bartosz Szewczyk posłał Cristiana Macedo na deski już w 1. rundzie [WIDEO]

Bartosz Szewczyk (6-2-1) znokautował Cristiana Macedo (11-8) już w pierwszej rundzie w co-main evencie gali FEN 49 w Mrągowie.

FEN 49 Bartosz Szewczyk

Zawodnicy wymieniali ciosy na środku klatki. Było też sporo lowkicków. Niskie kopnięcia Macedo robiły wrażenie. Polak jednak starał się w tempo kontrować ciosami. Szewczyk wzmocnił tempo i wyprowadził sporo uderzeń. Brazylijczyk upadł i chciał zaciągnąć Polaka do parteru. Ten jednak mądrze kontynuował pracę ciosami. Zawodnik Oleksiejczuk Team dobrze stosował uniki, pracował też lewym prostym. W końcu Szewczyk trafił na tyle mocno prawym hakiem, że rywal padł bezwładnie na matę. Sędzia szybko wkroczył i przerwał pojedynek.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Były pretendent do pasa tymczasowego wagi ciężkiej przełamał się po dwóch walkach bez wygranej.

Zobacz także:

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – wyniki

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 49, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Adrian Zieliński i Kamil Kraska.

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gal Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zestawieniem.

UFC on ESPN+ 83 – wyniki ważenia. Brzeski znacznie lżejszy do rywala, Oleksiejczuk również w limicie.

Za nami ważenie przed galą UFC on ESPN+ 83 w Singapurze. Wszyscy uczestnicy szczęśliwie zmieścili się w założonych limitach wagowych, w tym również dwaj reprezentanci Polski – Łukasz Brzeski i Michał Oleksiejczuk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis