MMA PLArchiwumFENFEN 46: Poddał rywala do nieprzytomności! Nokaut po kolanie – świetna gala w Pile!

FEN 46: Poddał rywala do nieprzytomności! Nokaut po kolanie – świetna gala w Pile!

Podczas wczorajszej gali Fight Exclusive Night 46 działo się naprawdę dużo! Swoje szanse dostali młodzi zawodnicy, o których w niedalekiej przyszłości może być głośno. Były również starty lokalnych zawodników z Piły!

FEN

W walce wieczoru udanie pas obronił Piotr Kuberski (12-1), który kolejny raz udowodnił swój potencjał. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego już pod koniec pierwszej odsłony ciężko znokautował i zabrał zero z rekordu Kamila Wojciechowskiego (8-1). Tym samym ”Qbear” ma za sobą drugą udaną obronę tytułu.

W co-main evencie występ zawodnika publiczności – Marcina Wójcika (17-8). Wojownik z Piły w drugiej odsłonie znalazł sposób na zakończenie przed czasem walki z doświadczonym Ednaldo Oliveirą (21-12-1).

Działo się!

Od samego początku było dużo emocji na gali FEN 46 w Pile.

Jako pierwszy z bardzo efektownej strony pokazał się Jakub Szymanowski, który przed własną publicznością szybko i efektownie znokautował rywala.

Sami zobaczcie:

W wadze lekkiej Gracjan Wyroślak (3-1) do nieprzytomności poddał Kamila Mosgalika (5-7).

Tak to wyglądało:

Warto również wspomnieć o kolejnym zwycięstwie przed czasem w wykonaniu Damiana Rzepeckiego (5-0), który w drugiej rundzie poddał Krzysztofa Dobrzyńskiego (7-6-1). Rzepecki ma już za sobą trzy zwycięstwa w organizacji Fight Exclusive Night.

Zobacz także:

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis