MMA PLArchiwumFENFEN 46: Piotr Kuberski ciężko znokautował Wojciechowskiego i obronił pas! [WIDEO]

FEN 46: Piotr Kuberski ciężko znokautował Wojciechowskiego i obronił pas! [WIDEO]

Piotr Kuberski (12-1) już w pierwszej rundzie znokautował Kamila Wojciechowskiego (8-1) w walce wieczoru gali FEN 46, której stawką był pas wagi średniej.

FEN 46 Piotr Kuberski

Kuberski mocno okopywał łydkę przeciwnika. Wojciechowski odczuwał te kopnięcia, ale odpowiadał licznymi ciosami. Zawodnicy wdawali się w mocne wymiany. “Qbear” naruszył swojego przeciwnika i poszedł za akcją. Zakończył ja piekielnie mocnym lewym i w ten sposób znokautował rywala

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Nokaut w tym pojedynku był naprawdę ciężki. Pretendent został bowiem wyniesiony na noszach. Dla Piotra Kuberskiego była to druga obrona mistrzowskiego pasa. Zawodnik Ankos MMA zdobył tytuł pokonując Marcina Naruszczkę a w pierwszej obronie zastopował Marcina Filipczaka.

Zobacz także:

Robert Karaś dokonał czegoś wielkiego! Polak ustanowił rekord świata!

Mamy świetne informacje! Robert Karaś jest świetnym przykładem dla młodzieży i nie tylko. Polak jest znakomitym sportowcem, który wielokrotnie pokazywał swój charakter, zawzięcie, ogromne serce. Karaś po raz kolejny przekroczył bariery i osiągnął naprawdę duży sukces.

GROMDA 13: Don Diego wygrywa fenomenalny finał z Balboą. Rzucony ręcznik!

Gala GROMDA 13 już za nami. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn pokonał Bartłomieja “Balboę” Domalika w wielkim finale finałów, czyli pojedynku o pas mistrzowski GROMDY.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis