MMA PLNajnowszeFENFEN 43: Ekspresowe zwycięstwo Klaudii Syguły! Skończenie już w 1. rundzie!

FEN 43: Ekspresowe zwycięstwo Klaudii Syguły! Skończenie już w 1. rundzie!

Klaudia Syguła (5-1) pokazała się z efektownej strony w Szczecinie. Podopieczna Andrzeja Kościelskiego w pierwszej odsłonie zastopowała zawodniczkę z Gruzji – Anę Lobzhanidze (1-1)

Przypomnijmy, że Klaudia Syguła miała wystąpić w walce wieczoru ostatniej gali Babilon MMA 33. Byłoby to starcie z doświadczoną Izabelą Badurek, która niestety wypadła z powodu kontuzji. Niewykluczone, że organizatorzy w przyszłości wrócą do tego zestawienia.

W tej sytuacji jest to dobra wiadomość, bowiem nie zmarnują się przygotowania Klaudii i wystąpi ona jeszcze w tym roku. Syguła w 2022 roku wystąpiła na gali Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu, gdy w main evencie wypunktowała reprezentantkę Brazylii – Brene Cardozo.

Zawodniczka z Gruzji ma za sobą spore doświadczenie amatorskie, bowiem stoczyła 18 walk i z 15 wychodziła zwycięsko. Reprezentantka klubu Lobzanidze Fighting Club swój zawodowy debiut odnotowała w sierpniu poprzedniego roku – wygrała przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Teoną Jandagasvili.

Szybka robota!

Klaudia błyskawicznie poszła po sprowadzenie. Reprezentantka Ankosu pracowała łokciem, ale zaraz musiała uważać, bo przeciwniczka popisała się świetnym przetoczeniem. Walka wróciła do stójki, ale tylko na moment, bo Klaudia ponownie zdobyła sprowadzenie, ale tym razem weszła od razu na dosiad. Syguła nie zamierzała już tego wypuścić z rąk. Mocne ciosy i szybkie niczym karabin maszynowy – jest po wszystkim.

Zobacz także:

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Marzący o swojej drugiej wygranej w MMA – Daro Lew najprawdopodobniej zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala. Piszemy najprawdopodobniej, bo sam Lew zaznacza, że oficjalnie kontrakty na tę walkę jeszcze nie zostały podpisane.

KSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

Podczas dzisiejszej konferencji XTB KSW 77 nie brakowało tematu freak fightów. Adam Soldaev postanowił zapytać włodarzy największej organizacji w naszym kraju czy biorą pod uwagę podpisanie kontraktu z freak fighterem. Jeden z zawodników obecnych na konferencji postanowił mocno zareagować. Mowa o młodym prospekcie, który w sobotę stoczy drugi pojedynek w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis