MMA PLFENFEN 41: Paweł Biernat kończy Karola Żołowskiego w 1. rundzie. Piekielne kolana na tułów!

FEN 41: Paweł Biernat kończy Karola Żołowskiego w 1. rundzie. Piekielne kolana na tułów!

Paweł Biernat (3-1) pokonał Karola Żołowskiego (4-1) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali FEN 41 w Mrągowie.

FEN 41 Paweł Biernat

Po spokojnych kilkunastu sekundach Żołowski zaczął trafiać mocnymi ciosami. “Ziółek” szukał swoich okazji do potężnych uderzeń. W pewnym momencie Biernat trafił go jednak kopnięciem w krocze. To spowodowało krótką przerwę. Po wznowieniu Żołowski nadal wywierał presję. Biernat starał się się zaś kąsać prostymi, zainicjował również klincz. Wciąż wydawało się, że to Żołowski zadaje mocniejsze ciosy. W pewnym momencie Biernat naruszył jednak swojego rywala naprawdę potężnie. “Bieszczadzki Rosomak” poszedł za akcją dokładając kolejne ciosy a pojedynek zakończył piekielnymi kolanami na korpus w parterze.

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis