MMA PLFENFEN 39: Abdurzakov podejmie Alaa Mansoura na gali w Ząbkach

FEN 39: Abdurzakov podejmie Alaa Mansoura na gali w Ząbkach

Mansur Abdurzakov (5-3, 1 KO, 3 SUB) podejmie Alaa Mansoura (10-3, 6 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

FEN 39

Bilety na galę FEN 39 – TUTAJ.

Abdurzakov wygrał swój ostatni pojedynek – jednogłośną decyzją sędziów pokonał Maxa Handanagica. Wcześniej miał okazję dwukrotnie walczyć pod szyldem FEN – podczas 30. edycji na punkty przegrał z Łukaszem Charzewskim. Wcześniej w swojej karierze czterokrotnie zwyciężał trzykrotnie poddając rywali i raz nokautując przeciwnika. W pokonanym polu zostawiał między innymi Adriana Kępę i Artura Pawlika. “Borz” w Ząbkach po raz pierwszy w FEN zawalczy w limicie kategorii półśredniej.

Mansour na zawodowstwie przebywa od 2011 roku i stoczył jak do tej pory 13 pojedynków, z których 10 wygrał sześciokrotnie nokautując swoich rywali i raz poddając przeciwnika. W 2020 roku w pokonanym polu zostawił Mohammada Ratib Al Khatiba, wcześniej poddał w 2. rundzie Oleksiija Pasyuga. “Thor” pochodzi z Egiptu, ale ma ukraińskie obywatelstwo. Pojedynek na FEN 39 będzie jego debiutem w FEN.

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis