MMA PLFENFEN 37: Szymon Bajor zdominował i poddał Bartosza Szewczyka. Doświadczenie zapewniło tymczasowy pas

FEN 37: Szymon Bajor zdominował i poddał Bartosza Szewczyka. Doświadczenie zapewniło tymczasowy pas

Szymon Bajor (23-9) poddał Bartosza Szewczyka (3-1) w drugiej rundzie na gali FEN 37 we Wrocławiu. Stawką pojedynku był tymczasowy pas wagi ciężkiej.

Szewczyk od początku próbował przebijać się przez obronę rywal lewym prostym. Bajor odpowiadał stosując też lowkicki. Zawodnicy wdali się w potężną wymianę. Przerwał ja Bajor przewracając przeciwnika. Reprezentant Artfight Rzeszów atakował łokciami. Szewczyk podniósł się, ale pod siatką nadal był trzymany przez rywala. Bajor raz jeszcze go przewrócił. Później pod siatką jeszcze nieco poobijał przeciwnika. W końcówce rundy Bajor obalił oponenta po raz trzeci.

Po kilkudziesięciu sekundach drugiej rundy Bajor efektownie wyniósł rywala i grzmotnął nim o matę. Zawodnik Artfight Rzeszów prezentował bardzo mocne ground&pound. Szewczyk oddał plecy na moment. Później Bajor ponownie obijał go z góry. Zawodnik z Rzeszowa całkowicie dominował nad przeciwnikiem. Piekielnie łokcie spadały na głowę reprezentanta Akademii Sportów Walki Wilanów. W końcu Bajor zapiął duszenie zza pleców i w ten sposób poddał przeciwnika.

Aktualnie mistrzem królewskiej dywizji FEN jest Oli Thompson. Czekamy więc na pojedynek unifikacyjny w tej kategorii wagowej. Czy do niego dojdzie? Przekonamy się w przyszłości.

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.