MMA PLFENFEN 37: Rewanżowe starcie Nalepki z Gujwan zamyka kartę walk

FEN 37: Rewanżowe starcie Nalepki z Gujwan zamyka kartę walk

Foto: FEN

Barbara Nalepka (12-2) zmierzy się z Hanną Gujwan (4-3) podczas gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław, która 27 listopada odbędzie się w hali Orbita. Będzie to starcie rewanżowe za bój, który w październiku 2020 roku odbył się również w stolicy Dolnego Śląska.

Bilety na galę FEN 37 można nabyć na EVENTIM.  PPV na galę FEN 37 można kupić na FENMMA.TV.

Nalepkę ostatnim razem w klatce FEN widzieliśmy właśnie podczas FEN 30, gdy mierzyła się z Gujwan i pokonała ją jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej wojowniczka z Dolnego Śląska miała stoczyć walkę na gali FEN 19, ale wtedy na samym końcu przygotowań przytrafiła jej się kontuzja, która wyeliminowała ją z tego starcia. Nalepka ze znakomitej strony pokazała się podczas FEN Summer Camp 2, gdzie swoją dobrą postawą zapracowała na kontrakt z FEN. W karierze amatorskiej stoczyła 68 pojedynków, z czego 60 wygrała. Jej zawodowy rekord w MMA to 4-4.

Gujwan również ma na swoim koncie starty w MMA. Zawodniczka reprezentująca klub Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów w amatorstwie zanotowała 35 pojedynków. W przeszłości nowa fighterka FEN jako jedna z niewielu reprezentantek Polski stoczyła pojedynek w legendarnej japońskiej federacji Rizin. 29-latka 27 listopada stoczy swój drugi pojedynek w FEN.

Karta walk FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław

120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs. Adam Wieczorek *

70,3 kg MMA: Mateusz Rębecki vs. Arkadiy Osipyan *

77,0 kg, K-1: Dominik Zadora vs. Anatoly Hunanyan *

77,1 kg MMA: Cezary Oleksiejczuk vs. Aigun Akhmedov *

77,1 kg, MMA: Adrian Zieliński vs. Szymon Dusza

83,9 kg, MMA: Krystian Bielski vs. Piotr Kuberski

95,0 kg, MMA: Adam Kowalski vs. Mario Zgela

61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak vs. Lukáš Chotěnovský

52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka vs. Hanna Gujwan

93,0 kg, MMA (semi-pro): Łukasz Olech vs. Paweł Całkowski

* walka o pas mistrzowski federacji FEN  

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ostro do Leona Edwardsa: Zamknij mordę, pi**do!

Co tu się dzieję! Niedawno informowaliśmy, że Jorge Masvidal niestety doznał kontuzji i nie zawalczy z Leon Edwardsem. Anglik zarzucił Masvidalowi, że to oszustwo i nie wierzy w tę kontuzję. Jak wiadomo do całej sprawy wtrąciło się wiele stron. Khamzat Chimaev, Gilbert Burns, a dziś swoje trzy grosze dołożył klubowy znajomy Jorge – Mateusz Gamrot.

Jacek Murański ostro o Radzikowskim: Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj, krótko! [WIDEO] Oglądaliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem obszernie podsumował swój udział w konferencji prasowej przed FAME MMA 12. ”Muran” zastąpi kontuzjowanego syna i tym samym zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w Ergo Arenie.