MMA PLFENFEN 37 PPV – jak oglądać?

FEN 37 PPV – jak oglądać?

Foto: FEN

Już w sobotę 27 listopada we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 37. Polska organizacja przygotowała bardzo mocną rozpiskę, być może nawet najmocniejszą w całej swojej historii. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Fanów czekają aż cztery pojedynki mistrzowskie. W walce wieczoru dominator wagi lekkiej Mateusz Rębecki (14-1) podejmie Arkadiya Osipyana (7-2), czyli zawodnika występującego ostatnio w ACA.

Rywalem Dominika Zadory w obronie pasa kategorii półśredniej w formule K-1 będzie zaś kolejny zawodnik z Armenii, Anatoly Hunanyan.

O wakujący tytuł w wadze półsredniej (tyle, że w formule MMA) powalczą natomiast Cezary Oleksiejczuk (7-2) i Aigun Akhmedov (22-2). Rosjanin to niedoszły rywal Rębeckiego, który zdecydowanie bardziej preferuje występy w kategorii do 77 kg.

Szymon Bajor (22-9) zawalczy o tymczasowy pas wagi ciężkiej. Nie ma on szczęścia do przeciwników przed galą. Miał się bowiem zmierzyć najpierw z Michałem Andryszakiem a następnie z Adamem Wieczorkiem. Obaj doznali jednak kontuzji i na kilka dni przed walką wyzwanie podjął występujący do tej pory w kategorii półciężkiej Bartosz Szewczyk (3-0).

Poza walkami o psy w rozpisce znalazły się inne ciekawe zestawienia. Adrian Zieliński (20-11) zmierzy się z Szymonem Duszą (10-6), zaś Krystian Bielski (8-3) z Piotrem Kuberskim (8-1). We Wrocławiu zawalczą też m.in. Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) czy Mariusz Joniak (8-4).

Oprócz mistrzowskiego pojedynku Zadory na karcie walk znalazło się jeszcze jedno starcie w K-1. Rękawice skrzyżują Barbara Nalepka i Hanna Gujwan.

FEN 37 PPV – jak oglądać?

Gala FEN 37 dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 35 zł.

FENMMA.TV

Transmisja gali FEN 37 w serwisie FENMMA.TV odbędzie się w jakości HD. Zapis gali będzie dostępny przez 24 godziny po jej zakończeniu.

W przypadku wyboru płatności w formie przelewu internetowego bądź BLIK-a koszt wyniesie 35 zł. Pozostałe formy płatności (karty płatnicze, Paysafecard, Apple Pay, Google Pay, PayPal) są zaś droższe o 4 zł, czyli cena wyniesie 39 zł.

Wydarzenie dostępne zarówno dla fanów z Polski jak z zagranicy.

Polsat Box Go

Galę w jakości Full HD będzie można także obejrzeć za pośrednictwem platformy Polsat Box Go zarówno na stronie polsatboxgo.pl na ekranie komputera jak na urządzeniach mobilnych bądź na wybranych Smart TV w specjalnej aplikacji Polsat Box Go. Cena subskrypcji wynosi 35 zł. Zapłacić można przelewem, BLIK-iem czy też kartą płatniczą.

Wydarzenie również dostępne dla widzów z całego świata.

Polsat Box

Galę FEN 37 można obejrzeć także w telewizji w Polsat Box. Cena również wynosi 35 zł.

Zamówienia można dokonać za pomocą jednego z czterech dostępnych kanałów:

-przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
-w internetowym Centrum Obsługi Klienta na ipolsatbox.pl
-przez telefoniczne Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
-w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Za dostęp można zapłacić: za pomocą

– portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
– przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
– e-płatności

Gala udostępniona zostanie na kanale 222 dla użytkowników telewizji satelitarnej i IPTV lub na kanale 333 w przypadku użytkowników telewizji internetowej. Gwarancja dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Zamówienia będą przyjmowanie do momentu rozpoczęcia walki głównej.

FEN 37: Rębecki vs. Osipyan

Data: 27 listopada 2021 r.
Początek gali: 19:00

Transmisja w systemie PPV (cena – 35 zł):

77,0 kg: Dominik Zadora vs. Anatoly Hunanyan – o pas wagi półśredniej w formule K-1
120,2 kg: Szymon Bajor (22-9) vs. Bartosz Szewczyk (3-0) – o tymczasowy pas wagi ciężkiej
77,1 kg: Cezary Oleksiejczuk (7-2) vs. Aigun Akhmedov (22-2) – o pas wagi półśredniej
77,1 kg: Adrian Zieliński (20-11) vs. Szymon Dusza (10-6)
83,9 kg: Krystian Bielski (8-3) vs. Piotr Kuberski (8-1)
61,2 kg: Mariusz Joniak (8-4) vs. Lukáš Chotěnovský (6-0)
52,0 kg: Barbara Nalepka vs. Hanna Gujwan – walka w formule K-1
95,0 kg: Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) vs. Mario Zgela (4-2)
93,0 kg: Łukasz Olech vs. Paweł Całkowski – walka na zasadach semi-pro

Zobacz także:

Artur “Waluś” Walczak zmarł kilka tygodni po nokaucie na PunchDown 5

Tragiczne informacje z Wrocławia. W tamtejszym szpitalu zmarł strongman Artur “Waluś” Walczak.

Murański nie wytrzymał i ruszył w stronę kibica podczas walki ojca: Wypi**dalaj stąd! [WIDEO] Widzieliście?

Jest nowe nagranie za kulis gali FAME MMA 12, która odbyła się w Ergo Arenie. Mateusz Murański pojawił się oczywiście w narożniku ojca. W pewnym momencie jeden z kibiców obrażał starszego ”Murana”. Mateusz postanowił szybko zareagować – sytuację musiała uspokoić ochrona.