MMA PLFENFEN 37: Piotr Kuberski wypunktował Krystiana Bielskiego. Mądrze rozegrany pojedynek

FEN 37: Piotr Kuberski wypunktował Krystiana Bielskiego. Mądrze rozegrany pojedynek

Piotr Kuberski (9-1) pokonał Krystiana Bielskiego (8-4) jednogłośną decyzją na gali FEN 37.

Od początku Kuberski starał się wywierać presję ciosami prostymi. Dokładał do tego również od czasu do czasu niskie kopnięcia. Bielski z kolei próbował skracać dystans i ustrzelić rywala zamachowym. Zawodnik Arrachionu Olsztyn często celował w w tułów. Bielski z czasem zaczął iść do przodu. Ładnie trafił kilka razy w głowę. Dołożył też udane wejśćie w nogi i obalenie. Nie udało mu się jednak długo utrzymać go na dole.

Kuberski dobrze pracował nadal długimi ciosami prostymi. Bielski wywierał presję, ale z kontry częściej trafiał zawodnik Ankosu. “Qbear” walczył bardzo rozważnie atakując zarówno na głowę jak i tułów. Rywal też miał swoje okazje, ale zdecydowanie robił mniej.

Bielski wciąż szedł do przodu. Na twarzy Kuberskiego pojawiło się sporo krwi, ale nadal kontrolował on pojedynek. Dobre, długie ciosy w jego wykonaniu. Bielski trafił mocno prawą ręką. Kilka razy jeszcze dobrze uderzył. Przeciwnik konsekwentnie jednak odpowiadał i nie odpuszczał.

O wyniku walki musieli zdecydować sędziowie punktowi. Wszyscy punktowali identycznie – 29-28 dla Kuberskiego

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.