MMA PLFENFEN 37: Barbara Nalepka ponownie lepsza od Hanny Gujwan

FEN 37: Barbara Nalepka ponownie lepsza od Hanny Gujwan

Barbara Nalepka pokonała Hannę Gujwan jednogłośną decyzją w pojedynku w formule K-1 na gali FEN 37.

FEN 37 Barbara Nalepka

Tuż przed pojedynkiem doszło do dość nietypowej sytuacji. Okazało się bowiem, że Nalepka ma… mniejsze rękawice od rywalki. Pojedynek opóźnił się więc nieco zanim dostarczono właściwe.

Barbara Nalepka starała się dystansować rywalkę kopnięciami. Dysponnująca gorszymi warunkami fizycznymi Gujwan starała się skracać dystans. Przewagę zyskiwała jednak jej przeciwniczka. Nalepka pod koniec rundy popisała się efektownym obrotowym kopnięciem na tułów.

Sporo frontalnych kopnięć w wykonaniu Nalepki. “Szogun” była aktywna spychając rywalkę. Od czasu do czasu Gujwan także się jednak odgryzała. “Tyson” trafiła jednak przeciwniczkę w krocze, już po raz drugi w tej walce. Po wznowieniu zawodniczka Artfight Rzeszów złapała rywalkę w tempo co sprawiło, że ta się przewróciła. Gujwan uaktywniła się końcówce drugiej rundy.

W trzeciej rundy zawodniczki narzuciły jeszcze większe tempo. Zawodniczka Fighter Wrocław prezentowała efektowne kopnięcia Gujwan nie oddawała jej jednak pola i w tej rundzie prezentowała sie naprawdę dobrze. Ostatecznie walka dotrwała do ostatniego gongu.

29-28, 29-28, 30-27 – jednogłośną decyzją wygrała Barbara Nalepka

Był to rewanż za pojedynek z gali FEN 30, kiedy to również jednogłośną decyzją sędziowską wygrała Nalepka.

Zobacz także:

FEN 37 – wyniki

Organizacja Fight Exclusieve Night przygotowała najmocniejszą rozpiskę w swojej historii. Czekają nas m.in. aż cztery mistrzowskie walki, w których zobaczymy takich zawodników jak Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Bajor czy Cezary Oleksiejczuk.

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis