MMA PLFENFEN 36: Paweł Jóźwiak zaskoczył! Kolejna walka “młodych gniewnych” na gali w Szczecinie!

FEN 36: Paweł Jóźwiak zaskoczył! Kolejna walka “młodych gniewnych” na gali w Szczecinie!

Paweł Jóźwiak zaskoczył! Kolejna walka “młodych gniewnych” na gali w Szczecinie!. Samuel Vogt (2-2, 1 KO, 1 SUB) podejmie Macieja Pacułę (2-0, 2 KO) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.

Sprzedaż biletów na galę FEN 36 odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

FEN 36: Paweł Jóźwiak zaskoczył! Kolejna walka “młodych gniewnych” na gali w Szczecinie!

Vogt ma 26 lat i urodził się w Świnoujściu. Zawodowy debiut wojownika z północy przypadł na końcówkę 2018 roku, gdy zmierzył się z Borysem Borkowskim. W maju 2019 roku rozprawił się przez techniczny nokaut z Austriakiem, Sebastianem Szwedą. Poza znakomitą kontrolą walki w stójce Vogt pokazał, że jego kopnięcia na korpus potrafią kompletnie stłamsić przeciwnika. Podczas gali FEN 27 w Szczecinie przegrał z doświadczonym Jackiem Jędraszczykiem. Po tej walce poddał w premierowej odsłonie Bartosza Słomiaka w styczniu 2021 roku.

Pacuła ma dwie zawodowe walki na koncie i obie zwycięskie. W debiucie pokonał przez techniczny nokaut w 1. rundzie Pawła Szpotowskiego. W ten sam sposób rozprawił się z Tomaszem Dybowskim w swoim drugim i ostatnim starciu. Wojownik Bonzai MMA Wrocław w październiku dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN i zasili mocno obsadzoną kategorię półśrednią.

FEN 36: Vogt podejmie niepokonanego Pacułę przed własnymi kibicami |  MMAROCKS

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.