MMA PLFENFEN 36: Krzysztof Dobrzyński zmierzy się w Szczecinie z byłym zawodnikiem KSW

FEN 36: Krzysztof Dobrzyński zmierzy się w Szczecinie z byłym zawodnikiem KSW

Krzysztof Dobrzyński (6-4-1, 1 KO) podejmie Macieja Kalicińskiego (4-3, 1 N/C, 4 KO) podczas gali FEN 36, która 16 października odbędzie się w Szczecinie. Areną zmagań zawodników będzie Netto Arena.

Sprzedaż biletów na galę FEN 36 odbywa się pod linkiem: TUTAJ.

FEN 36: Krzysztof Dobrzyński zmierzy się w Szczecinie z byłym zawodnikiem KSW

Dobrzyński to kolejny, po Igorze Brzozowskim, zawodnik który dobrą postawą na Seaside BattleS Dziwnów i zwycięstwem podczas tego wydarzenia zapracował na kontrakt z federacją FEN. Popularny” Rio” to lokalny zawodnik z zachodniego pomorza, który swoje umiejętności szkoli w szczecińskich klubach Berserkers Team i BKS Olimp Szczecin. W 2019 roku niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Kacprem Miąsko. Wcześniej w pokonanym polu zostawił Łukasza Sobiepana, Artura Jagiełłowicza i Michała Krajewskiego.

Kaliciński wszystkie swoje wygrane walki zakończył przed czasem nokautując swoich przeciwników. Zawodnik z Wrocławia szerszej publiczności pokazywał się chociażby walcząc dla KSW, ACA czy Armia Fight Night. Podopieczny Mateusza Dubiłowicza w premierowej odsłonie pokonał przez techniczny nokaut Patryka Bąka, wcześniej rozprawił się z Muslimem Abdulaevem. “Loken” 16 października zadebiutuje pod szyldem organizacji FEN.

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.