MMA PLFENFEN 36: Krystian Bielski zmasakrował wątrobę Walawskiego i wygrał przed czasem [WIDEO]

FEN 36: Krystian Bielski zmasakrował wątrobę Walawskiego i wygrał przed czasem [WIDEO]

Krystian Bielski (8-3) pokonał Piotra Walawskiego (9-8-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali FEN 36 w Szczecinie.

Walawski rozpoczą walkę o serii niskich kopnięć. Bielski odpowiadał rzadziej, ale do kopnięć dokładał też ciosy. Walawski wstrzymywał rywala front kickami. Mimo wszystko to jednak Beilski zajmował miejsce w środku klatki. Zawodnik Arrachionu Olsztyn zaczął też umieszczać ciosy proste na korpusie przeciwnika. Sporo uderzeń nie dochodziło jednak do celu. Walawski był bowiem aktywny na nogach i korzystał z dobrego zasięgu.

Również w drugiej odsłonie Walawski sporo kopał. “Leda” pracował też ciosami. Sam jednak również przyjmował. Zawodnik Berserks Team i BKS Olimp Szczecin pokazywał dobrą szybkość. Bielski z kolei starał się celować na wątrobę przeciwnika. Zawodnik trenuący w Olsztynie trafił w to miejsce raz jeszcze. Po tym ciosie Walawski osunął się na matę i pojedynek został przerwany.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!