MMA PLFENFEN 36: Eder de Souza efektownie udusił Marcina Wójcika i odebrał mu pas! [WIDEO]

FEN 36: Eder de Souza efektownie udusił Marcina Wójcika i odebrał mu pas! [WIDEO]

Eder De Souza (19-7) poddał Marcina Wójcika (14-8) w co-main evencie gali FEN 36 i zdobył pas wagi półciężkiej.

Wójcik od początku zajął miejsce w środku klatki. De Souza jednak atakował niskimi kopnięciami. Wójcik był jednak w stanie zamykać rywala na siatce. Doszło do klinczu. To jednak Brazylijczyk był w stanie dociskać. Pretendent złapał klamrę i na moment sprowadził walkę do parteru. Wójcik podniósł się jednak a potem zerwał klincz. Polak kilka razy był w stanie trafić mocnym ciosem. Wójcik przymierzył też potężnym łokciem. Potem “Gigant” zasypał rywala ciosami, ale do końca rundy nie zdołał skończyć oponenta.

De Souza próbował długich ciosów i kopnięć. Wójcik był niższy od przeciwnika, dążył więc do skrócenia dystansu. Niestety Brazylijczyk trafił to i polski zawodnik się przewrócił. “Bambu” znalazł się na górze. Udało mu się zapiać duszenie brabo. Wójcik nie odklepać. W końcu jednak stracił przytomność i sędzia przerwał walkę.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!