MMA PLFENFEN 36: Bartosz Szewczyk rozbił “Piwo”! Co za występ! [WIDEO]

FEN 36: Bartosz Szewczyk rozbił “Piwo”! Co za występ! [WIDEO]

Bartosz Szewczyk (3-0) znokautował Michała Piwowarskiego (5-3) już w pierwszej rundzie podczas gali FEN 36 w Szczecinie.

Szewczyk krążył wokół przeciwnika i wielokrotnie trafił mocnymi prostymi. Piwowarski odpowiadał głównie niskimi kopniciami. Przewagę miał jednak Szewczyk. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów trafił mocnym podbródkowym, potem dołożył kilka ciosów i w ten sposób znokautował rywala. Zaraz po zwycięstwie Szewczyk wysokczył z klatki i świętował zwycięstwo z kibicami.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Podopieczny Mirosława Okninieńskiego wygrał w tym roku trzecią walkę w FEN. Wcześniej również przed czasem pokonał Akhmeda Salamova i Kacpra Miklasza.

Zobacz także:

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!