MMA PLFENFEN 35 w Ostródzie! Znamy datę i pierwsze nazwiska! To będzie gala bez freaków!

FEN 35 w Ostródzie! Znamy datę i pierwsze nazwiska! To będzie gala bez freaków!

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night – FEN 35 odbędzie się już w czerwcu w przepięknej scenerii w Amfiteatrze w Ostródzie. Datę oraz pierwsze nazwiska na karcie organizatorzy potwierdzili podczas wczorajszej gali FEN 34.

Zatem, gala FEN 34 odbędzie się już 26 czerwca w Ostródzie. Impreza nie będzie transmitowana w systemie PPV, a będzie dostępna w otwartym Polsacie.

Właściciele Fight Exclusive Night zapowiadają, że tym razem kibiców czeka czysto sportowe widowisko, bez żadnej walki typu freak fight.

FEN 35 w Ostródzie! Znamy datę i pierwsze nazwiska! To będzie gala bez freaków!

Najbliższą galę organizacja FEN tak zapowiada:

“FEN MMA powraca do Ostródy! Fani zobaczą elektryzujące starcie doświadczonego Adama Kowalskiego z Marcinem Filipczakiem. Swoje pojedynki stoczą reprezentanci Arrachion Olsztyn: Adrian Zieliński oraz Krystian Bielski. Do klatki powróci także popularny “Bomba” – Kamil Łebkowski! To wszystko i jeszcze więcej już 26 czerwca w Amfiteatrze w Ostródzie nad malowniczym Jeziorem Drwęckim.”

Będziecie oglądać FEN 35?

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.