MMA PLFENFEN 35: Krystian Bielski pokonał Juana Caballero po niezłej walce. Zdecydował parter!

FEN 35: Krystian Bielski pokonał Juana Caballero po niezłej walce. Zdecydował parter!

Krystian Bielski (7-3) pokonał Juana Caballero (3-2) po jednogłośnej decyzji na gali FEN 35 w Ostródzie.

Caballero na początku walki wyprowadzał sporo niskich kopnięć, również na kolano. Argentyńczyk dobrze pracował na nogach. Bielski trafiał jednak w kombinacjach ciosów. Polak na dwie minuty przed końcem rundy ładnie zszedł pod ciosem i obalił. Dał się jednak obrócić rywalowi. Zawodnicy wrócili do stójki. Bielski kilka razy dobrze przycelował w tułów.

Również w drugiej rundzie pojedynek wyglądał dobrze pod względem technicznym z obu stron. Zarówno Polak jak i Argentyńczyk mieli dobre akcje. Bielski pracował jednak seriami. Po raz kolejny w tym pojedynku zawodnik Arrachiony Olsztyn zdołał przewrócić przeciwnika. Tym razem udało mu się dłużej skontrolować rywala. Bielski wyprowadzał ciosy, a gdy nie było to możliwe to atakował również barkiem.

Caballero dobrze pracował ciosami prostymi w rundzie trzeciej. Bielski starał się jednak wywierać presję i jego ciosy były naprawdę mocne. Ponownie zawodnik Arrachionu zszedł do jednej nogi i obalił. Kontrola i ciosy – przewaga Polaka była zdecydowana.

Sędziowie punktowi nie mogli mieć wątpliwości. Jakkolwiek w stójce Caballero prezentował się całkiem nieźle tak parter należał do polskiego zawodnika. Jednogłośnie zwycięstwo odniósł oczywiście Krystian Bielski.

Zobacz także:

FEN 35 – wyniki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night, tym razem w pięknie położonym Amfiteatrze w Ostródzie. W rozpisce znaleźli się m.in. Adrian Zieliński, Adam Kowalski czy Kamil Łebkowski.

Niezwyciężona – film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk! Już dostępny w HBO GO! Oglądaliście?

Nowy film dokumentalny Niezwyciężona o Joannie Jędrzejczyk, mistrzyni MMA, miał premierę 24 czerwca w HBO GO. Produkcja w reżyserii Toma Kolińskiego pokazuje dwa oblicza zawodniczki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, a także przerażająca wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów na całym świecie.

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.