MMA PLFENFEN 35: Bartosz Szewczyk rozbił Kacpra Miklasza już w 1. rundzie [WIDEO]

FEN 35: Bartosz Szewczyk rozbił Kacpra Miklasza już w 1. rundzie [WIDEO]

Bartosz Szewczyk (2-0) pokonał Kacpra Miklasza (1-3) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali FEN 35 w Ostródzie.

Zawodnicy rozpoczęli pojedynek od wymiany mocnych prostych. Później oglądaliśmy też niskie kopnięcia. Tempo pojedynku było bardzo mocne. Szewczyk trafił rywala potężnie i naruszył go. Kolejny cios sprawił, że Miklasz się przewrócił. Szewczyk ruszył za nim do parteru. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów zajął pozycję boczną. Po chwilowym podduszeniu zaczął bić ciosy z góry. Miklasz zasłałniał się, ale nie było aktywnej obrony. Sędzia postanowił więc przerwać pojedynek.

Zobacz także:

FEN 35 – wyniki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night, tym razem w pięknie położonym Amfiteatrze w Ostródzie. W rozpisce znaleźli się m.in. Adrian Zieliński, Adam Kowalski czy Kamil Łebkowski.

Niezwyciężona – film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk! Już dostępny w HBO GO! Oglądaliście?

Nowy film dokumentalny Niezwyciężona o Joannie Jędrzejczyk, mistrzyni MMA, miał premierę 24 czerwca w HBO GO. Produkcja w reżyserii Toma Kolińskiego pokazuje dwa oblicza zawodniczki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, a także przerażająca wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów na całym świecie.

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.