MMA PLFENFEN 34: Zestawienie Miklasz kontra Piwowarski już na gali w maju!

FEN 34: Zestawienie Miklasz kontra Piwowarski już na gali w maju!

Dwudziestego ósmego maja odbędzie się 34 edycja Fight Exclusive Night. Właśnie podczas studia ogłoszono zestawienie w kategorii ciężkiej pomiędzy Kacprem Miklaszem (0-1), a Michałem Piwowarskim (4-2).

Wysoko w karcie zobaczymy rewanżową walkę Trybson-Borowski. To jednak nie koniec, bo swój debiut w organizacji zaliczy Taylor Lapilus (16-3). Francuz to bez wątpienia najlepsze wzmocnienie w dotychczasowej historii organizacji. Niewykluczone, że będzie to od razu walka o pas z Jonasem Magardem (12-4).

Duńczyk z kapitalnej strony zaprezentował się na 31-edycji, gdy na dystansie 5-rund zdominował Sebastiana Romanowskiego.

Walka w kategorii ciężkiej!

To już pewne dwudziestego ósmego maja na FEN 34 nie zabraknie pojedynku w kategorii ciężkiej. Młody gniewny Kacper Miklasz w drugiej zawodowej walce skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczony Michałem Piwowarskim (4-2).

Ełczanin postawił na zmiany. Do swoich następnych starć przygotowuje się w Polsce, a dokładnie w RKB Boxing Radom pod okiem Adama Jabłońskiego. Trener w przeszłości odnosił sukcesy z mocno bijącym – Michałem Cieślakiem.

Swój ostatni start odnotował na gali GROMDA 4, gdy doszło do jego walki z Piotrem Półchłopkiem. Ełczanin po dobrym pojedynku musiał uznać wyższość rywala.

Podopieczny Piotra Bagińskiego zaś w poprzednim roku zadebiutował w organizacji Babilon MMA. Był to świetny pojedynek z Łukaszem Brzeskim. Zwrotów akcji w tej walce było naprawdę dużo. Ostatecznie Brzeski pod koniec drugiej odsłony zastopował rywala. ‘’Piwo’’ ostatni pojedynek  stoczył we wrześniu. Michał w drugiej rundzie poddał Filipa Toe.

Zobacz także:

Don Kasjo gotowy założyć się z Nitro o 100 tysięcy złotych! Przyjmie zakład?

Pojawia się sporo osób, które są przekonane, że Kasjusz Życiński przegra swój najbliższy pojedynek. Mowa tu o popularnym Sergiuszu ”Nitro” Górskim, który na swoim livie powiedział, że Norman Parke wygra z ”Don Kasjo” w 30-sekund. Na odpowiedź Kasjusza nie musieliśmy długo czekać.

Oleksandr Usyk dostał telefon z UFC! Będzie debiut w MMA?

To jest spora niespodzianka! Oleksandr Usyk (18-0, 13 KO) zdradził, że dostał propozycję od UFC, aby zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mówiło sie o potencjalnej walce Ukraińca z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).