MMA PLFENFEN 34 PPV – jak oglądać?

FEN 34 PPV – jak oglądać?

Foto: FEN

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.

Walka wieczoru będzie rewanżem między Pawłem Trybałą (7-3) a Łukasz Borowski (4-9). W ich pierwszym starciu zwycięzcą został “Trybson” po tym jak jego rywal doznał kontuzji – “Borosiowi”… naderwało się ucho.

Czeka nas również pojedynek mistrzowski. Po raz pierwszy pasa kategorii koguciej bronić będzie Jonas Magard (12-4). Rywalem Duńczyka będzie zawodnik z RPA – Frans Mlambo (9-5).

Spośród kilku freak fightów warto odnotować przede wszystkim występ Anieli “Lil Masti” Bogusz. Były mistrzyni FAME MMA zmierzy się z uczestniczką programu “Love Island” i ostatniego PunchDown – Adrianną Śledź.

Ponadto zobaczymy też pojedynki osób, które popularność zdobyły w serwisach YouTube, Tik Tok czy w programie “Hotel Paradise”. W ostatniej chwili do rozpiski dołączył też znany z paradokumentu “Lombard. Życie pod zastaw”, niedawny rywal Arkadiusza Tańculi na FAME MMA 10 –  Mateusz Murański.

Jeśli chodzi o część sportową interesująco zapowiada się zaś starcie Szymona Duszy (10-5) z Cezary Oleksiejczuk (6-2). Podczas gali wystąpi też m.in. legitymujący się serią ośmiu zwycięstw Łukasz Charzewski (10-1). Zawalczy również rewelacyjnie spisująca się Ukrainka Ekaterina Shakalova (5-1), która ma za sobą zwycięstwa z Różą Gumienną oraz Izabelą Badurek.

FEN 34 PPV – jak oglądać?

Gala FEN 34 dostępna będzie w systemie PPV w cenie od 29 zł.

FENMMA.TV

Transmisja gali FEN 34 w serwisie FENMMA.TV odbędzie się w jakości HD. Zapis gali będzie dostępny przez 24 godziny po jej zakończeniu.

W przypadku wyboru płatności w formie przelewu internetowego bądź BLIK-a koszt wyniesie 29 zł. Pozostałe formy płatności (karty płatnicze, Paysafecard, Apple Pay, Google Pay, PayPal) są zaś droższe o 5 zł, czyli cena wyniesie 34 zł.

Wydarzenie dostępne zarówno dla fanów z Polski jak z zagranicy.

Ipla

Galę w jakości Full HD będzie można także obejrzeć za pośrednictwem platformy Ipla zarówno na stronie ipla.tv na ekranie komputera jak na urządzeniach mobilnych bądź na wybranych Smart TV w specjalnej aplikacji Ipla. Cena subskrypcji wynosi 29 zł. Zapłacić można przelewem, BLIK-iem czy też kartą płatniczą.

Wydarzenie również dostępne dla widzów z całego świata.

Cyfrowy Polsat

Galę FEN 34 można obejrzeć także w telewizji w Cyfrowym Polsacie. Cena również wynosi 29 zł.

Zamówienia można dokonać za pomocą jednego z czterech dostępnych kanałów:

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Za dostęp można zapłacić: za pomocą

• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności

Gala udostępniona zostanie na kanale 222 dla użytkowników telewizji satelitarnej i IPTV lub na kanale 333 w przypadku użytkowników telewizji internetowej. Gwarancja dostępu do wydarzeni dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali.

FEN 34: Trybson vs. Borowski 2

Data: 28 maja 2021 r.
Początek gali: 20:00

93,0 kg: Paweł Trybała (7-3) vs. Łukasz Borowski (4-9)
61,2 kg: Jonas Magard (12-4) vs. Frans Mlambo (9-5) – o pas wagi koguciej
70,0 kg: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs. Adrianna Śledź
77,1 kg: Szymon Dusza (10-5) vs. Cezary Oleksiejczuk (6-2)
120,2 kg: Mateusz Murański vs. Epic Cheat Meal
61,2 kg: Ekaterina Shakalova (5-1) vs. Jamila Sandora (5-0)
94,0 kg: Kamil Piórkowski vs. Adam Radziszewski
70,3 kg: Łukasz Charzewski (10-1) vs. Damien Lapilus (17-13-2, 2 N/C)
61,0 kg: Paulina Paola vs. Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg: Michał Piwowarski (4-2) vs. Kacper Miklasz (0-1)

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.