MMA PLNajnowszeFENFEN 34: Łukasz Borowski zrewanżował się Trybsonowi za urwane ucho i zakończył karierę zwycięstwem

Łukasz Borowski (5-9) pokonał Pawła “Trybsona” Trybałę (7-4) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali FEN 34.

FEN 34 Łukasz Borowski

Trybała na początku walki był bardzo ruchliwy. Sporo kopał, z kolei jego ciosy często mijały cel. Borowski wyprowadzał niskie kopnięcia. “Tyrbson” raz po raz ruszał na rywala, ale ten walczył spokojnie i nie wchodził w wymiany. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów dopadł przeciwnika i obalił. Trybała zaszedł za plecy i zadał sporo ciosów. “Boroś” zrzucił go a na rozerwaniu trafił kolanem. Dobrze wybronił też kolejną próbę obalenia.

Brak opisu.

Borowski dobrze zaczął drugą rundę od trafienia rywala mocnymi ciosami. Kopnął jednak w krocze “Trybsona” i mieliśmy chwilę przerwy Po wznowieniu zawodnik Elitarni MMA Oborniki Śląskie przejmował inicjatywę. Był świeższy od rywala. Wybronił próbę jego obalenia i sam trzymał “Tryybsona’ pod siatką. Zawodnicy wrócili na środek klatki. Trybała zdesperowany przestrzeliwał ciosy, sam zaś otrzymywał mocne uderzenia. Po raz kolejny Borowski trafił go jednak w krocze. Po przerwie kolejne mocne ciosy Borowskiego, jedno z niskich kopnięć wycięło też rywala. Przewaga “Borosia” była coraz wyraźniejsza. “Trybson” na 20 sekund przed końcem rundy zdołał jednak obalić rywala. Tam został jednak przetoczony przez Borowskiego.

Brak opisu.

Na początku trzeciej rundy Trybała zdołał obalić rywala. Ten jednak umiejętnie się podniósł. W klinczu “Trybson” trafił w krocze przeciwnika. Po chwili przerwy zawodnicy wrócili na środek klatki. Borowski raz po raz trafiał swojego przeciwnika. Reprezentant Elitarni MMA Oborniki Śląskie ponownie wyciął rywala niskim kopnięciem. 41-latek karcił Trybałę. Sam też był potwornie zmęczony, ale i tak miał ogromną przewagę. W ostatniej minucie zdołał obalić i z pozycji bocznej zadał jeszcze kilka uderzeń.

Brak opisu.

29-28, 29-28, 29-27 – jednogłośnie walkę wygrał Łukasz Borowski. Po pojedynku złożył rękawice i postanowił zakończyć swoją karierę.

Był to rewanż za pojedynek z gali FEN 31, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to starcie zostało przerwane na skutek koszmarnej kontuzji ucha Borowskiego.

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.