MMA PLArchiwumFENFEN 34: Gwiazda Hotelu Paradise wypada z gali! Doznał złamania szczęki na treningu z grupą zawodowców

FEN 34: Gwiazda Hotelu Paradise wypada z gali! Doznał złamania szczęki na treningu z grupą zawodowców

To miała być jedna z walk freak fightowych nag ali FEN 34. Na przeciwko siebie mieli stanąć gwiazdy Hotelu Paradise – Artur Sargsyan i Kamil Piórkowski. Starcie to jednak zostało odwołane z powodu kontuzji tego pierwszego.

FEN 34

Sargyan doznał złamania szczęki podczas treningu z jednym z “pełnoprawnych zawodników MMA”, któremu najprawdopodobniej nie spodobało się jego wejście do świata mieszanych sztuk walki.

Przypominamy, że gala FEN 34 odbędzie się 28 maja.

FEN 34: Gwiazda Hotelu Paradise wypada z gali! Dostał “lekcję pokory” na treningu od “pełnoprawnego zawodnika MMA”

Sargsyan opublikował w mediach społecznościowych film, w którym wytłumaczył swoją kontuzję. Przyznał on, że przez złamaną szczękę czeka go kilkutygodniowa przerwa, ale jednocześnie nie ma pretensji do zawodnika, który mu tę kontuzję spowodował:

“Żal mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie, że poszedłem do grupy zawodowców, zamiast pójść do grupy średniozaawansowanej i tam sobie na spokojnie trenować przed tą walką, więc nie mam żadnego żalu do niego o tę kontuzję.” – tłumaczy na nagraniu Sargsyan

Walka Piórkowskiego z Sargsyanem będzie najprawdopodobniej przełożona na późniejszy termin.

Zobacz także:

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Lewandowski wspomina walkę Gustafssona z Kułakiem: Zszedł z bramki, przespał się… Oglądaliście tą walkę?

Powrót do przeszłości! Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW wrócił pamięcią do 2008 roku, gdy Alexander Gustafsson (18-7) wszedł w zastępstwo i uratował start Krzysztofa Kułaka (31-18-1) na gali w Dąbrowie Górniczej.

Marcin Held w limicie! Polak jutro startuje w turnieju PFL o milion dolarów!

Marcin Held w limicie wagi lekkiej przed jutrzejszą walką na gali Professional Fighters League! Polak rozpocznie turniej o milion dolarów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis