MMA PLFENFEN 34: Fight Exclusive Night obniża cenę PPV! Sportowo-freakowa edycja dostępna za… 29 złotych!

FEN 34: Fight Exclusive Night obniża cenę PPV! Sportowo-freakowa edycja dostępna za… 29 złotych!

Organizacja Fight Exclusive Night obniża cenę PPV na najbliższą galę! FEN 34, która odbędzie się już w piątek 28 maja kosztować będzie… 29 złotych!

FEN o zmianie ceny PPV poinformowało za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

FEN 34: Fight Exclusive Night obniża cenę PPV! Sportowo-freakowa edycja dostępna za… 29 złotych!

Najbliższa gala FEN 34 będzie testem dla Fight Exclusive Night, które chce sprawdzić się w nowym modelu biznesowym. Paweł Jóźwiak wraz ze wspólnikami przygotowali dla fanów atrakcję w postaci karty złożonej w połowie z walk sporotwych i freaków.

Najgłośniejszym nazwiskiem z tej drugiej połowy karty będzie udział byłej mistrzyni FAME MMA – Lil Masti, która wystąpi w jednej z najważniejszych walk gali FEN 34.

“Wsłuchujemy się w głos kibiców i obniżamy cenę na najbliższą galę FEN 34: TOTALbet Fight Night | Only on PPV‼ Już od dzisiaj dostęp w cenie 29 złotych możecie kupić na naszej stronie – FENMMA.tv 💪

Wsłuchujemy się w głos kibiców i obniżamy cenę na najbliższą galę FEN 34: TOTALbet Fight Night | Only on PPV ‼ Już od dzisiaj dostęp w cenie 29 złotych możecie kupić na naszej stronie – FENMMA.tv 💪

Posted by FightExclusiveNight on Friday, May 14, 2021

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*61,2 kg MMA: Lil Masti vs TBA
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Jack “Hammer” Frost
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak

* walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Zażenowany Mateusz Murański po walce z Tańculą: “On leży na noszach pod tlenem, a ja?”

Walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć wczorajszej gali Fame MMA 10. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zawodnika z Krakowa.