MMA PLFENFEN 34: Ekaterina Shakalova nie bez kłopotów, ale z kolejnym zwycięstwem. Poddanie w 2. rundzie [WIDEO]

FEN 34: Ekaterina Shakalova nie bez kłopotów, ale z kolejnym zwycięstwem. Poddanie w 2. rundzie [WIDEO]

 Ekaterina Shakalova (6-1) miała sporo kłopotów w pierwszej rundzie. W drugiej jednak poddała Jamilę Sandorę (5-1) i odniosła zwycięstwo podczas gali FEN 34.

Shakalova ruszyła na rywalkę, lecz została wstrzymana mocnym ciosem Sandory, Brazylijka trafiła ponownie sprawiając, że przeciwniczka na moment straciła równowagę. Shakalova spróbowała po raz pierwszy zejścia do nóg. Zostało to jednak dobrze wybronione. Ukrainka dysponowała znacznie gorszymi warunkami fizycznymi i jej ciosy w większości nie dochodziły do celu. Sandora starała się dobrze trafiać ciosami prostymi, broniła też kolejnych prób obaleń. Shakalova przyjęła mocny sierpowy, lecz w końcu złapała nogę oponentki i przewróciła ją. W samej końcówce rundy zdołała zajść za plecy i zadać kilka ciosów.

Brak opisu.

Pierwsza próba obalenia z strony Shakalovej w drugiej rudzie okazała się nieudana. Na rozerwaniu trafiła jednak kopnięciem. Po upływie półtorej minuty Ukrainka zanurkowała w nogi i przewróciła przeciwniczkę. Shakalova obchodziła pozycję i w końcu uzyskała boczną. Pogromczyni Róży Gumiennej i Izabeli Badurek biła też mocne ciosy. Używała też łokci i kolan. Ukrainka popisała się też efektownym rzutem. W końcówre rundy wpięła się za plecy Brazylijki. Shakalova dopięła duszenie w ten sposób poddała rywalkę

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.