MMA PLMurańskiFEN 34: Arkadiusz Tańcula skomentował walkę Murańskiego! [WIDEO]

FEN 34: Arkadiusz Tańcula skomentował walkę Murańskiego! [WIDEO]

Konflikt Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim przez wiele tygodni elektryzował polski internet. Wczoraj Muran stoczył swój debiutancki pojedynek na FEN-ie, a Aroy skomentował tą walkę na transmisji live. Opinia Arka może was zaskoczyć!

Mateusz Murański bez wątpienia ma swoje pięć minut, co wykorzystał Paweł Jóźwiak proponując mu walkę na wczorajszej gali FEN 34. Aktor zmierzył się w niej z Epic Cheat Mealem, jako zastępstwo za Jacka Frosta. Walka była emocjonująca, a obaj zawodnicy pokazali przede wszystkim duży charakter. Ostatecznie zwyciężył Murański, przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jest nie do znokautowania

Całe starcie na wczorajszej gali relacjonował na żywo niedawny rywal Murańskiego, Arkadiusz Tańcula. Reprezentant klubu Grappling Kraków w następujących słowach skomentował werdykt sędziowski:

Mateusz wygrał. No i to nie jest dla mnie zaskoczeniem, powinien tę walkę wygrać, pokazał tu dużo więcej. (…) Należało mu się to zwycięstwo, wygrał, bardzo dobrze, ja jak najbardziej się cieszę, niech wygrywa. Tak jak wam wspomniałem wcześniej przy komentowaniu, chłopak może pokazać jeszcze troszeczkę, no ma takie zaparcie. Może nie umie się bić, ale ma twardy łeb, jest nie do znokautowania. Ma taką siłę, zacięcie, siłę charakteru. Pozdrawiam serdecznie, gratuluję i tyle.

Nagranie z relacji dostępne jest poniżej:

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.