MMA PLFENFEN 34: Adam Radziszewski znokautował Kamila Piórkowskiego w pojedynku uczestników “Hotel Paradise” [WIDEO]

FEN 34: Adam Radziszewski znokautował Kamila Piórkowskiego w pojedynku uczestników “Hotel Paradise” [WIDEO]

Adam Radziszewski już w pierwszej rundzie znokautował Kamila Piórkowskiego w pojedynku uczestników reality show “Hotel Paradise” na gali FEN 34.

FEN 34 Adam Radziszewski

Piórkowski szybko zaczął wywierać presję na rywalu. Szarżował ciosami, lapał też przeciwnika. Radziszewski dobrze trafił jednak w kontrze. Później to jednak Piórkowski znalazł się w pozycji na górze w parterze. Uczestnicy programu “Hotel Paradise” wrócili do stójki. Radziszewskiemu z pewnością brakowało techniki, ale rzucał obszerne ciosy. Jeden z nich idealnie doszedł w okolice ucha przeciwnika. Oponent padł na deski. Radziszewski dopadł z kilkoma kolejnymi ciosami młotkowymi i sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis