MMA PLFENFEN 33: Ekaterina Shakalova pokonała kolejną Polkę. Tym razem Ukrainka lepsza od Izabeli Badurek

FEN 33: Ekaterina Shakalova pokonała kolejną Polkę. Tym razem Ukrainka lepsza od Izabeli Badurek

Ekaterina Shakalova (5-1) w znakomitym stylu pokonała Izabelę Badurek (8-7) jednogłośną decyzją na gali FEN 33.

Zawodniczki na początku pojedynku były dość daleko od siebie i ciosy nie dochodziły. Shakalova trafiła mocno po około minucie, lecz szybko została obrócona pod siatką przez Polkę. Badurek dociskała przeciwniczkę. Po kilkudziesięciu sekundach akcja ponownie przeniosła się na środek. Shakalova szła do przod.u. Raz po raz pojedynek przenosił się do klinczu. Ukrainka była bliska efektownego sprowadzenia. Potem Shakalova ponownie mocno trafiła, a następnie zaszła za plecy. Rzuciła też oponentką. Chwilowy powrót na nogi, ale potem Badurek znalazła się na plecach.

Brak opisu.

Shakalova zaczęła drugą rundę od niskiego kopnięcia. Trafiał kolejnymi ciosami i zyskiwała przewagę. Reprezentantka Herkules-Kudo Łęczna próbowała ratować się klinczem, ale bezskutecznie. Ukrainka szybko bowiem uciekała. Zawodniczka, która w lutym pokonała Różę Gumienną była na dobrej drodze by wygrać pojedynek z kolejną Polką. Shakalova zanurkowała pod rywalkę, efektownie wyniosła ją i przewróciła. Badurek prawie do końca rundy leżała na plecach. W samej końcówce Ukrainka zaszła jeszcze za jej plecy i zadała kilka ciosów.

Brak opisu.

W trzeciej rundzie Shakalova potrzebowała minuty, aby uzyskać obalenie. Badurek zdołała obrócić przeciwniczkę. Wtedy jednak Ukrainka wykonała niesamowitą akcję. Podniosła i niezwykle efektownie grzmotnęła rywalką o matę. Zawodniczki wróciły do stójki. Shakalova pracowała prawym prostym kontrolując sytuację w klatce. Ukrainka raz jeszcze ładnie rzuciła przeciwniczką. Potem do końca rundy pewnie ponownie kontrolowała w stójce.

Sędziowie nie mieli wątpliwości i jednogłośnie przyznali zwycięstwo Shakalovej.

Zobacz także:

FEN 33 – wyniki

Kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night. Tym razem nie w PPV, a w telewizji! W rozpisce m.in. Kacper Formela, Dominik Zadora, Izabela Badurek, Rafał Kijańczuk czy Marcin Sianos.

UFC 260 – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą UFC 260 w Las Vegas. Uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się też twarzą w twarz ze swymi przeciwnikami.